11 évesen szült?!

Figyelt kérdés

[link]


Mi a véleményetek erről? Olvassátok el az egészet.



2012. aug. 23. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Túl sok véleményem nincs.Mint olvashattad eléggé elmaradottak,sem felvilágosítás,sőt ott ez a "módi".A szülők felfogása,életmódja kihat a gyermekekre,élő példa erre az új kis család.:S
2012. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem mai cikk, de én emlékszem rá, anno olvastam róluk.

De nem vagyok meglepődve.

A világ legfiatalabb nagymamája 23 éves.

Meg itt Mo-n is volt az a cigány kislány tizenpáréve, aki 11 évesen szülte az első gyerekét... Van ilyen.

(Nem mondom, hogy helyes, de előfordul...)

2012. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elég elszomorító, hogy van ilyen! A szülők meg nem képesek felvilágosítani a gyereket?! Nem tudja hogyan lesz terhes valaki? úristen.
2012. aug. 23. 13:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Legyenek boldogok! Más kultúra, más életszemlélet, nincs jogom elítélni őket és nem szándékozom ezt tenni. Színes a világ, mindenki másként gondolkozik, mást lát helyesnek. Attól, hogy mi ezt nem így csináljuk, mást látunk jónak, az nem azt jelenti, hogy ők rosszabbak lennének. Fogadjuk el, hogy nem vagyunk egyformák! :)
2012. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, én egy kis faluban élek, és felénk tényleg elég "színes a világ" (van olyan környező település, ahol a 95% cigány). Nem tudtam, hogy ezek az esetek ilyen nagy port kavarnak... Nálunk természetes, ha egy roma lány nem fejezi be az általános iskolát, mert szülni megy. Emlékszem, még alsó tagozatos voltam, amikor anyukámmal elmentünk az orvoshoz. Akkor szembesültem vele, hogy az egyik, akkor már volt iskolatársam (aki nem mellékesen akkor volt tizenkét éves) a kisbabáját a kezében tartva jött dokihoz. Pedig felénk senki sem panaszkodhat, mert a cigánysoron is tudják, hogy nem a gólya hozza a gyereket... Főleg a mai világban.

Nem vagyok rasszista, de azért ez elég kiábrándító.


U.i.: Most vagyok 17 éves, a velem egyidős volt iskolatársam most szülte a második (vagy már harmadik?) gyerekét. Khm...

2012. aug. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!