Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A szülés után nektek hány...

A szülés után nektek hány hónapra jött meg a havi vérzésetek?

Figyelt kérdés
A kisbabám már 3 hónapos és még mindig nem jött meg a havim.
2009. júl. 27. 08:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 16 hetes a babám és a tegnap nap jött meg először.
2009. júl. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szió! Köszi az infót. És tényleg szoptatsz még?

Szép napot.

2009. júl. 27. 09:05
 3/12 anonim ***** válasza:

10 hetes volt a babám, amikor először megjött a mensim. Csak az első négy hétben "szoptattam". Azért írom idézőjelben, mert nem is lehet szoptatásnak nevezni, ugyanis tejem nem volt egy csepp sem, csak a fiam volt cicin és fejtem az üres mellemet, hátha beindul valami.

Az első mensi kezdetekor elkezdtem fog.gátlót szedni, de csak egy hónapig szedtem azért, hogy beálljon a ciklusom tőle 28 naposra (hamar szerettünk volna kistesót, de néhány rendszeres ciklusra volt ehhez szükség próbálkozás előtt). Ezután már mindig rendszeres volt.

Ha szoptatsz, akkor később jöhet a mensi, a barátnőm lánya egy éves elmúlt és még eddig csak egyszer mensizett az anyuka, az is két napig tartott és négy hónappal ezelőtt volt.

Ha nem szoptatsz, akkor viszonylag hamarabb visszaáll a ciklus.

2009. júl. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem szülés után 6 héttel jött meg rendesen, utána meg össze vissza / de mindig megjött/, aztán 4 hónapos volt a lányom mikor beállt.
2009. júl. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Szülés után 9 hónappal jött meg először a havim, 3 napig tartott, és alig véreztem. Ez 1,5 hónapja volt, azóta semmi.

Még szoptatom a kisfiamat.

2009. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10 hónapos a babám, naponta 5X szopizik, és még nem jött meg.
2009. júl. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Ezek szerint ha szoptatok, akkor később számíthatok arra, hogy megjön.
2009. júl. 27. 11:59
 8/12 anonim ***** válasza:
A héten lesz 6 hónapos a babám, még szopizik, de még csak jele sincs a mensinek!
2009. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 3,5 hónapos (16 hetes) volt, amikor megjött először, pont ma kellen másodszor, de remélem még nem állt be és csak sokára fog megjönni.

Olyan jó mensi nélkül.

Amúgy a babám nem vett észre belőle semmi, azóta is csak anyatejes, már 4,5 hónapos.

2009. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindkét gyereknél kb. két hónapra a szülés után. Mindkét esetben szoptattam.
2009. júl. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!