Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Újra iskolaköpeny? Olvastátok?...

Újra iskolaköpeny? Olvastátok? Kinek mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 17:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Belinkeled?
2012. aug. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
19%
Nem olvastam, de támogatom 100%ig. A divatmajmolás már általánosban elkezdődik, és nagyon unom, hogy egy 12 éves suhanc képes drágább cuccokban öltözve villogni, mint amit a szülei saját maguknak megengedhetnek. Tökéletes megoldás lenne a köpeny. Szerintem jobb lenne, ha kizárnánk a márkahajszolást a sulikból. L28
2012. aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem a ruhán, akkor a cipőn/táskán menne a márkamánia. Angliában is ez van (ott ugye egyenruha van), barátnőm élt kint, ő mesélte.

Ha másnem, a csöndességért, különcségért is ki lehetne közösíteni egy gyereket.

2012. aug. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
16%
Bárcsak úgy lenne:) támogatom az ötletet bár nem hallottam róla..így legyen, ámen:))) 11 éves a nagyobbik gyerekem de azt a majomkodást ami a suliba megy a gyerekek között...nem könnyű elviselni..és ugye a gyerekem is elkezdte, ilyen cipő-olyan márkás cucc kell mert az a menő...szóval vISSZA A KÖPENYT:))))))))
2012. aug. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
27%

Emlékszem még hogy általánosban köpenyt hordtunk. Nagyon szerettem, volt karcsúsított fazonú, meg fodrosom is:)))

De igen, néztük kinek milyen csoda tolltartója, táskáját van.

Mindig külföldről kaptuk uncsitesóm kinőtt ruháit, mindenki megnézte nekünk milyen csuda ruháinkkal vannak, volt kifordíthatós pulcsim, mindd a két oldalán lehetett hordani, volt amin csipogós maci volt, mindig nyomkodták a hasam:)) de én ugyan úgy írígyeltem a macskaszemes hátizsákot...


Szerintem azért mert lesz köpeny ugyan úgy megy majd ez az írígykedés, de a gyerek ruhája Tisza marad!

2012. aug. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
A híradóban is mondták, hogy be akarják vezetni.
2012. aug. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
14%

EGYETÉRTEK!


Bezzeg az én időmben :) Szóval nekünk volt a 90-es évek közepén, és senkit nem érdekelt, hogy alatta milyen márkás volt a ruha. Most meg....ha valaki nem a "legmenőbb" cuccokban jár nem csak hogy lenézik, de nyilvánosan idegenek előtt is kigúnyolják, kiközösítik.


Ugyanígy pártolom, hogy ne lehessen sminkelni, és műkörmöket-festett körmöket hordani iskolában. Nem partira mennek, hogy úgy nézzenek ki, mint az a bizonyos bárcás....

2012. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

[link]


Ennek a cikknek az utolsó bekezdésében írnak róla!

2012. aug. 30. 20:46
 9/21 anonim ***** válasza:

Én örülök neki, emlékszem még az általánosba rajzórán mindig csupa festékes voltam és jó pár kis társam is.

Legalább a "méregdrága" ruhánk - amire becsesen vigyáztunk - nem ment tönkre olyan hamar, hanem csak a köpeny bánta.

2012. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Vagy itt is írnak róla.

[link]

2012. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!