Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Veresegyházi gyámhivatalról...

Veresegyházi gyámhivatalról és az őrbottyáni családgondozóról, gyermekvédelmisekről, a gyámhatóságról Őrbottyánban mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Bármilyen élményetek volt velük, érdekelne! akár negativ, akár pozitiv! Van egy kezdődő ügyünk, egyelőre nem tudom hova tegyem ezeket az embereket...

2012. aug. 30. 21:55
 1/5 anonim válasza:
a kérdést sem igazán tudom hova tenni, kicsit kevés az infó
2012. aug. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha volt velük kapcsolatod ird le milyen hozzáállást tapasztaltál a részükről, szerintem ugyanerre utaltam fentebb - ha meg nem volt velük kapcsolatod, nincs mit leirnod. Ennyire egyszerű. Ha valaki leir bármilyen személyes élményt, külön megköszönöm.
2012. aug. 30. 22:11
 3/5 A kérdező kommentje:
a családgondozóknál folyamatos személycserélődések vannak. Ez a gondozott családok esetében kifejezett hátrány, mert a családgondozók és a családok kezdhetik újra és előlről megirmerni egymást. Nekem nem tetszik hogy ez igy müködik! Persze volt rá példa hogy olyan családgondozó került ki a képből hogy fellélegeztünk! rideg, komor, negativ személyiség volt, reményt nem tudott sugározni. Aztán jött egy nagyon pozitiv, de őt is kirakták vagy nem birta tovább. Most aki van, őt még nem tapasztaltuk ki igazán. Összességében azt kell mondjam, véleményem az, hogy közepes kaliberű emberek, a pénzükért dolgoznak, egy volt aki
2012. aug. 30. 22:42
 4/5 A kérdező kommentje:
...az előbbi szöveget egy másik fórumon találtam, be akartam másolni aztán valamit elütöttem, fele lemaradt de már nem találom....hát ilyen vélemények érdekelnének! konkrétan! mire számitsunk! érdekli-e őket az ember helyzete vagy csak pénzt keresni járnak be dolgozni. Milyen emberek...? Utálom a hivatalokat mert mindenütt csak a pénzükért vannak ott, és már előre rettegek ezektől a rideg találkozásoktól!!!!
2012. aug. 30. 23:07
 5/5 anonim ***** válasza:
...azért cserélődnek állandóan, mert csak 1, vagy 2 évre írják ki határozott időre az állásokat!!! Aztán lapát! :(
2013. nov. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!