Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, látott a babátok...

Anyukák, látott a babátok meztelenül, pl. öltözködés közben?

Figyelt kérdés
Meddig mertetek így öltözni előtte?
2012. szept. 2. 16:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Persze. Mi van abban? A lányom 4 éves, és simán öltözöm előtte.

Sőt, még az apja is, abban sincs semmi.:)

2012. szept. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Persze, hogy látott. Miért ne mernénk öltözni előtte? Te szégyenlős vagy egy baba előtt?
2012. szept. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem szoktunk a gyerek előtt meztelenkedni! Nagyon ízléstelen és igénytelen,aki teszi. Még ha ma ez újabban divat is.
2012. szept. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Igen,mivel elég sírós volt a babám,így vittem magammal a fürdőbe is.(apuka nem mindennap van itthon)
2012. szept. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem szégyenlem magam:) De egy fiú gyereknél mi az a korhatár, amíg anyuka nyugodtan felöltözhet előtte? A lánynál 4 évesen még ok, de fiúnál szerintem nem mindegy.
2012. szept. 2. 16:19
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

Majd a fiad szól, ha zavarja a mesztelen látványod! 8-9 évesen kezdenek a fiúk érdeklődni a lányok után.

Családja válogatja, ki hogy, van aki már 4-5 évesen takargatja magát a gyerek előtt, van aki a 20 éves fia előtt sem szégyenlős, és ez nem mai divat!

Egy család, a gyermek az anyjában és fordítva, nem a nőt, hanem az Anyát látja!

2012. szept. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Izlestelen dolog? Jezusom!:)

Egy kisgyerek teljesen normalis, hogy furdik akar az apukajaval, akar az anyukajaval. Persze, egy kor felett mar az ellenkezo nemu szulo elott kialakul egy egeszseges szegyenlosseg. De ne legyunk mar prudek:)

Kislanyom 4 eves, engem is lat ruha nelkul, az apjat is. Ez neki a termeszetes, tudja, hogy a noknek van puncijuk, melljuk, a ferfiaknak kukijuk. Mas elott nem meztelenkedunk, de egy csalad vagyunk.

21 eves vagyok, edesanyam elott a mai napig oltozom, furdok, ha esetleg atjon hozzank. Apukam elott termeszetesen nem, de mivel nok vagyunk, igy ez az egeszseges, a lanya vagyok:)

Kedves kerdezo! Szerintem kisfiu elott is egy bizonyos korig teljesen normalis, ha lat titeket. Nekik ez termeszetes, bennuk meg nincsenek gatlasok, az majd csak kesobb alakul ki a tarsadalom hatasara.

2012. szept. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, NINCS korhatár, ahány ház, annyi szokás... gondolom, hallottál már arról, hogy vannak naturista családok is, ahol az a teljesen természetes, hogy a családok (és mások) időnként ruha nélkül vannak együtt, kempingeznek, sportolnak, élik az életüket.
2012. szept. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Na jó, azért egy egészséges társadalomban vannak határok. Ezért sem lehet minden strandon meztelen ember, erre van néhány erre kijelölt hely és kész.

Kíváncsi voltam, hogy általában ki-hogy gondolkodik.

Én azt veszem észre, hogy eddig a kisfiamat nem zavarta, ha kirohantam a fürdőből egy bugyiért és fölvettem előtte. De mostanában rám néz és nevet:) Csak másfél éves.

2012. szept. 2. 16:38
 10/19 ava87 ***** válasza:
85%
Persze, hogy látott meztelenül, most is lát, lassan már öt éves lesz, és fiú. Most ha én épp öltözködöm, ő meg pont mesét néz a szobában, akkor nem fogok bújkálni, sem kiküldeni a szobából. Nem ugrabugrálok előtte pucéran, viszont nem is kezelem a meztelenséget szégyellnivaló dologként, mert szerintem nem az.
2012. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!