Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeditek az Azaliát? Szoptatok...

Szeditek az Azaliát? Szoptatok még és még nem jött meg a havim. Tényleg csak a menstruáció első napjától lehet elkezdeni szedni? Addig hogyan védekezzünk?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát persze de a benne lévő tájékoztató is irja.magadtol el ne kezd.A mai világban annyi védekező modszer van.De 6 hétig nem ajánlott a szex arra vigyázz!ha meg ennyi idő alatt nem jött meg a mensid hivd fel a dokid.
2009. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én szedem 7 hónapja.Nem kell megvárni,míg megjön.Nyugodtan kezdd el.Hétfői nap érdemes kezdeni,de szereintem erre te is rájöttél és folyamatosan kell szedni,nincs két levél között szünet és ha esetleg megjön,akkor is szedni kell..Én elkezdtem szedni és rá 2 hétre megjött,aztán megint 2 hétre és azóta nem :-)Hívtam a dokit még anno,azt mondta normális,nincs gond.Nekem bevált,nem híztam és a tejre sem igazán volt hatása.

A dokidat nem kérdezted meg?

2009. júl. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat! Hát ez egy sztk-ás gyorsrendelés volt, a kisbabám már 3 hónapos. A 2.hozzászólaló megnyugtatott, hogy akkor lényegében már elkezdhetem szedni.
2009. júl. 28. 11:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogyne kezdhetnéd el szedni!!! Ez a lényege! Ez más, mint a többi fogamzásgátló, és folyamatosan kell szedni!!
2009. júl. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért aggódtam csak, mert úgy vettem ki a tájékoztatóból, hogy meg kell várni amíg az első menstru megjön és csak akkortól kell elkezdeni szedni. De akkor ahogy kiveszem ti már elötte is elkezdtétek.
2009. júl. 28. 12:19
 6/7 anonim ***** válasza:
2, vagyok.Persze.Hétfőn kezd el nyugodtan.
2009. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Természetesen. Hiszen valaki akár 1 évig sem menstruál, akkor 1 évig várjon? Bármelyik nap kezdheted, de ha neked úgy jobb, akkor kezdd hétfővel. A lényeg, hogy kb 7-10 nap után nyújt védettséget. Sok sikert!
2009. júl. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!