Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szívószálas kulacsot hogyan...

Szívószálas kulacsot hogyan tudod szépen tisztítani? Nekünk Tommee Tippee van, tele kis apró zugokkal, ahova még kefe sem fér be, bepenészedik! Ötlet?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Fülpiszkálóval esetleg, vagy egy olyan fogkefével ami gyerekméretű.
2012. szept. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát ezért nem vettem én ilyet:)

pedig szemeztem vele

én ha mégis vennék a Chicco-s fertőtlenítő oldattal áztatnám

2012. szept. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kuka, ha már penészes. Naponta kellett volna áztatni mosószeres vízbe vagy kifőzni, fertőtleníteni, én ezért nem vettem ilyet, hanem Kubus flakont, aztán amikor már láttam, hogy nem tiszta, kidobtam. A vicc, hogy én iszom a Kubut, a gyerek nem szereti.
2012. szept. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kidobtam pedig 3at is vettem ugyanebből a márkából mert úgy tetszett. De egyszerűen tisztíthatatlan.
2012. szept. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy ilyen van,szétszedem beteszem a mosogatógépbe aztán helló.:) És ebbe mindig inkább csak vizet töltök,így nem penészedik bele semmi.
2012. szept. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi mindenkinek! Hát hihetetlen,hogy erre nem gondolnak a gyártók.

Én is a Chicco sterilizáló folyadékra gondoltam, de azt amúgy is vennem kell. Addig ecetes vízben ázik meg kifőzzük. Ha nem megy, én is kidobom:(

2012. szept. 10. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!