Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Waldorf babát szeretnék a...

Waldorf babát szeretnék a kislányomnak, tudtok valakit aki nagyon szuperül varr?

Figyelt kérdés
..esetleg nem túl drága... mert elég sokan csinálnak ilyet már nézegettem a neten, és vannak nagyon de nagyon drágák is, persze vannak szuper gyönyörűek is köztük. Van egy konkrét elképzelésem, amit a kislányom szeretne. Még nem most hanem majd karácsonyra, tudom, hogy még messze van, de azt is tudom, hogy akik ilyet készítenek, sok idővel előre meg kell rendelni. Valakinek van ilyen babája? És az hol vette, meg van elégedve ? És mennyibe került?
2012. szept. 11. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Pont tegnap bóklásztam az oldalon, és épp láttam is ilyen babákat.

Nem ismerem őket, nem értek hozzájuk, nem is tudom mennyibe kerül, nézz körül, hátha találsz valami szépet és olcsót!

[link]

2012. szept. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!