Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te elengednéd az 5és fél éves...

Te elengednéd az 5és fél éves nagycsoportos lányodat az ovis barátnőjéékhez úgy, hogy te nem mész?

Figyelt kérdés
a szülei otthon lesznek
2012. szept. 12. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha ismerném a szüleit, voltam már náluk, tehát ha lemeoztam őket és minden okés akkor igen.

Viszont ha csak a gyermeküket ismerem az még kevés, nem is tudom hogy várhatnák el a szülők, nekem nem jutna eszembe ez visszafelé.

2012. szept. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Első körben azt kellene tudni, hogy honnan jött az ötlet? Szülők mondták a lányuknak, hogy nyugodtan hívja meg a lányodat, vagy csak a két kislány találta ki. Ha utóbbi, akkor a szülőket kellene megkérdezni, hogy mit szólnak hozzá, ha előbbi, akkor semmi gond.

Ha én viszem oda, vagy a barátnő szülei jönnek érte, és a hazahozatal is megoldott, akkor miért ne?

2012. szept. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen!!!!

A lányom 4,5 és nagyon szeret a barátnökéhez menni játszani.Persze én csak viszemhozom...

Emili is jár hozzánk.Ö is a szülei nélkül!!

2012. szept. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha a szülők tudnak róla és megengedték, figyelnek rájuk akkor igen.


Én is átmászkáltam az utcában a haverokhoz mikor ovis voltam, csak előtte a szülők tudtak róla, hogy megyek.

2012. szept. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
voltunk már náluk többször is, szülőkkel meg van beszélve.
2012. szept. 12. 13:08
 6/11 anonim ***** válasza:
ha nem egyedül megy el odáig akkor miért is ne
2012. szept. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1) Szülők otthon lesznek, tudnak róla, stb..

Én viszem el és hozom haza, akkor igen. Semmi akadályát nem látom.


2) Szülők otthon ...

Egyedül menne el, hát biztos, hogy NEM! 5,5 évesen nem hinném, hogy egyedül kéne "csavarogni" az utcán.

Számomra ez a világ már nem olyan, mint amilyenben én/mi nőttünk fel.


Nálunk jelenleg most is keresnek egy szatírt és egy pedofilt.


3) Ha az oviból viszik el a másik gyermek szülei, akkor elengedném. De mindenképp én mennék el érte és hoznám haza tőlük!

2012. szept. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Simán.

Ha ismerd őket, normálisak miért ne!

Az enyém is jár nélkülem a barátaihoz, 4,5 éves. Persze én viszem és én hozom, de elengedem ha úgy adódik, együtt járnak oviba, táncra, szeretnek együtt játszani.

2012. szept. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még a 3 évesemet is átengedem barátnőzni, persze ismerem az anyukát, 100%-ig megbízom benne.
2012. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha jóban vagy te is a kislány szüleivel, akkor simán. Nekem a 4 éves fiam már volt a vele egyidős barátjánál, meg egy másik 3 éves kislánynál is. Már az egymásnál alvás is szóba került.
2012. szept. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!