Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi idő alatt...

Szerintetek mennyi idő alatt "kell" visszafogyni a terhesség után? Mennyi a normális, átlagos?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 4-5 hónap. Nekem annyi idő alatt sikerült, igaz, szoptatok így nem diétáztam és nem is sportolok még rendesen. Ismerőseimnek is kb ennyi idő kellett.
2012. szept. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahány ismerősöm van, annyiféle időt tudnék mondani neked ( sokat:))

Egyik barátnőm a gyereke 2,5 éves korára nyerte vissza az alakját, a másik egyből szülés után ( na jó: szülés után 1-2 héttel). Van, akinek 6 hónap kellett, megint másnak 1-1,5 év.

Rejtély, hogy kinek mitől indul be a fogyás, mert itt is csak azt tudom mondani, ahány száj, annyiféle történet.

Összességében: nekem az a véleményem / tapasztalatom, hogy nincs olyan hogy általánosan normális, mindenkinél más a szitu.

2012. szept. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem egy éves korára sikerült,igaz mikor 8hónapos volt,én akkor kezdtem el tenni érte,számomra akkora jött el az ideje...Ez tényleg mindenkinél más..mert pl,ahogy az első is írta,ő semmit nem tett érte,és 4-5hónap...Nekem heti 4szer edzenem kellett és mellette nagyon figyelnem,h mit eszek(már csak azért is,hogy tudjak továbbra is szoptatni).

Ezt szerintem az anyukának kell éreznie,hha nem megy magától.

2012. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!