Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hartmann Dr. (Jahn Ferenc...

Hartmann Dr. (Jahn Ferenc Délpesti Kórház) mennyi "hálapénzt" kér egy szülésért? (nagy eséllyel császár lesz)

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy van magánrendelője is (az ottanni élmények is érdekelnek), azt szeretném tudni, hogy mennyire pénzéhes, mert megoszlanak róla a vélemények ebből a szempontból annak ellenére, hogy nagyon jó szakember. Aki nála szült az elmúlt néhány évben(!!!), az legyen kedves, ossza meg véleményét, tapasztalatait a doktor úrral kapcsolatban.

2012. szept. 14. 12:18
 1/3 carpediem1983 válasza:
Szerinted erre valaki fog válaszolni???
2012. szept. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A kérdést csak "nyilvánosan" tudom feltenni, de a priviről hallottál már??? ;)

De ha éppen érdekel, volt, aki már válaszolt, igen!

2012. szept. 24. 17:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi gáz a kérdésfelvetésben, különben honnan tájékozdjon az ember ilyenekeről?
2012. okt. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!