Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teljes eltávolodás után van...

Teljes eltávolodás után van visszaút, ha már nincsen semmi pozitív "dolog" köztünk, csak a 2 csodaszép gyerek? Van akinek sikerült?

Figyelt kérdés

Jó lenne sikersztorikat olvasni, mert el vagyok kenődve. Nagyon hosszú lenne mindent leírni, ezért csak nagyvonalakban.

Nem jó semmi. Anyósom külön fejezetet érdemel, abszolút bomlasztja a családot. Párom sokkal többet dolgozik, mint szeretném, igaz irtó jól is keres - de én mondtam neki, hogy kevesebb pénz is elég lenne, csak lássuk többet, és ne kelljen külföldre utaznia és itthagyni minke napokra. Nincs szex, sem gyengédség (ez mondjuk nélunk akkor is kevés volt, amikor még minden rendben met, mi amúgy is kisétkűek vagyunk etéren), de most semmi szex nincs. Szinte semmiben nem értünk egyet, marjuk egymást. Nem tetszünk egymásnak külsőleg sem (mindketten kicsit megváltoztunk. Férjem elhízott, én pedig elasszonyosodtam a két gyerek után, pedig vékony, sportos alkatú csinos nő voltam).

Szép krtes házunk van, kis kocsink, kevés hitelünk. De egyszerűen nem jövünk ki sehogy egymással.

Két értelmes felnőtt ember, akik valaha megőrültek egymásért, és ráadásul igazi testi-lelki pár voltak egymásnak, hogy kerülhet ennyire messzire egymástól?

Túl annyi sértettségen, vádaskodáson, és minden rsszon. Vajon van visszaút? Van visszaút a teljes eltávolodás után??? És ha van, mit kell ahoz tenni?

Itt két gyerkőc, akiket imádunk, szenzációs mindkettő. 4 éves és egy éves.


Konkrétan mi a csudát tegyek hoyg jobb leyen?

Nekünk még az sem jött be hoyg csináljunk kettesben programokat, elmentünk színházba többször, vacsorázni, stb... akkor ott épp jó volt, de aztán zuhanás vissza a hétköznapokba... :(


Nem kérek bántó szavakat a lehet, inkább jóindulatú sikertörténeteket, vagy csak pár bíztató szót. Elképzelhetitek, hogy mennyire szeretném már ha változás lenne, hogyha képes vagyok itt kiírni ezt a kérdést....


2012. szept. 15. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán a közös élmények hiányoznak, és a mindennapi kommunikáció. Nem az, hogy egyszer-egyszer elmegyünk vacsorázni, és juj de jól akarjuk magunkat érezni, hanem a naponkénti megerősítése annak, hogy bárhogy is változtál külsőleg, én olyannak szeretlek, amilyen vagy.Csak az őszinte beszélgetésekben látom a kulcsot, de ez a vacsora, reggeli közbeni beszélgetés, nem egy-egy kierőszakolt óra. Én egyszer fél évig nem beszéltem a férjemmel, már válni akartunk, aztán ez az eltávolodás megmutatta, hogy én nem tudok és nem is akarok nélküle élni. Valószínű ő is átgondolta ezt, változott, igyekszik nem megbántani és én is tudom már, hogy nem lenne jó nélküle.
2012. szept. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmiben reménykedem. :(
2012. szept. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem jó ilyet olvasni. Próbáld meg, hogy kicsit jobban adsz magadra, fogyózz, járj el edzeni, legyél újra csinos nő! Keltsd fel megint az érdeklődését, főzz neki, csábítsd el újra. Ha ezek sem jönnek be, akkor szerintem sajnos nincs vissza út.
2012. szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Menj el fodrászhoz, új haj, új fazon, más szín! Kozmetikus, festesd ki a szemöldököd, szempillád, vegyél 3-4 új nadrágot, 4-5 csini új felsőt!

Tenni kell azért hogy minden rendben legyen!

Ülhetnek le, beszéljétek meg hogy mi nem megy, lássa rajtad hogy változtál, próbálsz neki tetszeni! Próbáld meg elviselni a kis dolgokat amik neked nem tetszenek, mert mindenki más! Beszéld meg vele mit szeretnél másként!

Reggel mikor felkelsz már csinosan öltözz fel, több lesz az önbizalmad, jobban fogod érezni magad, ha nem csak anya leszel, hanem nő is, és hidd el, ezt a párod is észre fogja venni!


Neki is vehetsz olyan darabokat amikben neked tetszene, selejtezd le a régi ruháit, főzz a kedvére, hidd el meghálálja ha látja rajtad az igyekezetet!

2012. szept. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megbocsátani a sérelmeket. És nagyon sok türelemmel, szeretettel lenni a másik felé, akkor is ha ő megbánt újra és újra. Ha te változol, ő is fog, de ez hosszú idő lehet.

Nálunk bevált:)

2012. szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!