Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babaruhák mosása Ariel vagy...

Babaruhák mosása Ariel vagy Dreft?

Figyelt kérdés

Maradjak a jól bevált folyékony Ariel mosószernél, vagy próbáljam ki a Dreftet?


32 hkm


2012. szept. 18. 15:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
dreft, az arieltől lehet hogy kiütést kapna.
2012. szept. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Egy mosószertől, amit leöblítek és a végén kigőzölöm vasalóval?
2012. szept. 18. 15:28
 3/19 anonim ***** válasza:

Inkább az öblítő a lényeg. Az ne legyen illatosított valami, hanem vagy semmi vagy sensitiv.

Ariel vagy Dreft teljesen mindegy.

Én persilt használok, azt szeretem.

2012. szept. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudtam, hogy az öblítő a lényeg, az legyen mindenképp sensitiv. Csak annyi jót olvastam a Dreft Baby & Sensitiv-ről, hogy kíváncsi vagyok, jobb-e az Arielnél. Mert eddig nálam az Ariel a befutó, Lenor öblítővel.
2012. szept. 18. 15:32
 5/19 anonim ***** válasza:

Én Folyékony Ariellel mostam a kislányom ruháit,nagyon érzékeny bőrű de ettől semmi baja nem volt.Öblítőt nem használtam.Már 2,5 éves most már por Arielt használok,de öblítőt nem.

Mikor pici volt egyszer vettem Dreft Baby-t,csallán kiütéses lett tőle.

2012. szept. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 gabszem ***** válasza:
Szerintem csak pénzkidobás, csak el akarják adni jó drágán ezeket a "babamosószereket"... Mi ugyanúgy Tomi kristályt használunk születése óta a baba ruháihoz is és semmi baja tőle. Öblítőt viszont Sensitive-t veszünk (Coccolino vagy lenor)
2012. szept. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

A lányomnak kimondottan csak a dreft volt jó, minden mástól kipattogott, most 2 éves már bonuxot használunk ez az egy ami még beválik.

Ebből látszik hogy minden baba bőre más, igazából csak akkor tudod meg melyik a jó az ő bőrére ha már megszületett.

Ja, és az én lányom hajlamos az ekcémára is, így még nehezebb a mosószer választás.

2012. szept. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én is Ariellel mostam pici kora óta a fehér, érzékeny bőrű kislányom ruháit, soha nem volt baja tőle. Viszont öblítő csakis sensitive, általában Coccolino.
2012. szept. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én Persil sensitive-t használok,öblítőnek pedig a Gabi babatextil öblítőt.
2012. szept. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Sajnos nem csak az öblítő a fontos, attól, hogy kiöblíted és kivasalod a ruhákat, még marad benne mosószer maradvány. Az illatán is lehet érezni, hogy milyen mosószerrel volt kimosva, tehát nyilván marad benne valami. Sok babának semmi baja nem lesz a sima mosószerektől, de néhány baba allergiás valamelyik összetevőjükre, ezért érdemesebb sensitive mosószert használni az újszülöttek ruháinál. Persze nem kötelező.

Egyébként én Dreft babyt használok, teljesen meg vagyok vele elégedve. Nemrég kezdtük a hozzátáplálást, szinte minden babaruha gyümölcsfoltos lett, a Dreft babyvel mosott babaruhákból kijöttek a foltok, míg a mi ruháinkból, amit esetleg összekentünk etetés közben, és Ariellel mostam ki, volt ami foltos maradt.

2012. szept. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!