Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Debrecenben hol szoktatok...

Debrecenben hol szoktatok játékokat venni?

Figyelt kérdés

Hol vannak sima, mezei játékboltok, ahol nem több ezrekért lehet játékokat venni a gyerekeknek? Esetleg 100-asokban (melyikben)? A Regio szerintem drága. 3 éves a kislányom.

Köszönöm a válaszokat.


2012. szept. 28. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Tesco-ban jó játékok vannak reális áron. Ha valami spéci játékot vásárlunk,azt csak neten szoktunk.
2012. szept. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is inkább a neten szoktam vásárolni,pl.a Tulliban mikor van akció,vagy van ezer-féle...amúgy nem csak a Régió drága,itt minden sajnos és választék meg nuku!
2012. szept. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Regioban legalább van választék, ott vannak olcsóbb és drágább márkák is. Pl. a Regio saját márkás játékok nem olyan drágák.

A Tescoban én is vettem már Lamaze játékot, ami ott 3090 ft volt, ugyanaz a Fórumos Játékszigetben 4650ft. Nem hittem a szememnek.

Nem tudom, hogy a Piac utcán megvan-e még a játékbolt a régi adidas bolt helyén, de ott sem voltak túl drágák.

2012. szept. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

most a glamour napokon .- okt. 12-13- lesz müller kupon azzal érdemes akár drágább fejlesztő játékot v. lego-t is venni a müllerben. - mikepércsi my box v. stop shop üzletben.


a régióban is vettünk már


én inkább a fakopáncstól rendelek és kiszállítják az mindig nagyon megbízható.


a százas boltban nem veszek játékot mert kb. egy napot ha kibírnak .. pfff.


ha igazán jó játékot zzeretnék akkor az ikeából rendelek rokon által . de ez Neked talán nem elérhető .

2012. okt. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!