Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kiharapott a nyelvéből két...

Kiharapott a nyelvéből két metszőfoggal 2kis darabot, mivel fertőtlenítsem?

Figyelt kérdés
nem vérzik, szerintem fölösleges dokihoz menni, de nem ártana fertőtleníteni,van ötletetek? Köszi

2012. okt. 5. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmivel.

Bármit kensz rá, le fogja nyelni. Mást nem lehet csinálni, csak figyelgetni, hogy szépen gyógyul-e.

Te se kenegetek a szád, amikor megharapod a nyelved, mégsem lesz semmi bajod. Ha meg nem is vérzik, akkor végképp nincs miért aggódni :)

2012. okt. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És van aki még be is dől ennek....Ha az én gyerekem kiharapna a nyelvéből két kis darabot, tuti megijednék, annál is inkább, mert a nyelv teli van vérerekkel, 2mm-es vágásnál is elindul a vérzés.
2012. okt. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi az az ennek? Ömlött a vér, de elállt, úgy értettem, hogy már nem vérzik, ezért fölösleges elmennünk a dokihoz. Nyalogattam vele egy kis sót, tinikoromban volt nyelvpiercingem, nekem sós vízzel kellett öblögetni hogy lelohadjon, akkor bevált. Csak azt hittem mással is előfordult már és van egyéb módszer. Azért köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 5. 09:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz, a szájban gyógyul a leggyorsabban a seb, a nyál segíti is a folyamatot.

Hogy nyugodt legyél, mutasd meg a dokitoknak, de szerintem nincs okod aggódni.

2012. okt. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!