Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babára váró nők, mit gondoltok...

Babára váró nők, mit gondoltok? Mit mondjak a feleségemnek, hogyan oldjuk ezt meg?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve hagytuk abba a védekezést. 3 sikertelen hónap után a feleségem utánanézett mindenféle csodamódszernek, onnantól csak bizonyos időpontokban lehettünk együtt. Ez hamar odáig fajult, hogy már csak és kizárólag akkor volt hajlandó szeretkezni, amikor "kell".


Ez nekem már nagyon rossz, de amikor szóba hozom azonnal támad hogy nem is szeretem őt meg nem is akarok gyereket, milyen önző vagyok stb.


Mit tanácsoltok?


2012. okt. 5. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Azt, hogy amíg erőlteti, úgysem jön össze. Élvezetből kellene. De ha nagyon biztosra akartok menni, menjetek el orvoshoz, hogy nincs-e baj.
2012. okt. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is azt,hogy a feleségednek 3 hónap után nem kéne egyből csodamódszerekhez nyúlnia.3 hónap az még semmi...Nem szabad a babadologra ennyire rástresszelni,pont az a rossz.Menjetek el egyet bulizni,lazítani barátokkal,legyen egy felhőtlen estétek,ahol alkohol sincs kizárva,és utána jöjjön,aminek jönnie kell.Sajnos,a feleséged bedilizett a babagyártásba.Ajánlom,hogy olvassatok vissza régi kérdéseket,számtalan van,ahol nem jön össze a baba,és végül úgy sikerül,hogy feladják.Én 4 évet vártam a babára,úgy voltam,ahogy a feleséged,már bánom.Akkor jött össze,amikor azt hittem nekem már sohasem lesz gyerekem.

36hkm

2012. okt. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki, hogy az a legjobb, ha 2-3 naponta szeretkeztek. Így nincs kényszeres időpont, nagy az esély a babára és még élvezhetitek is egymást..:)

Ha nem megy, küldd ide GyK-ra és mi megmondjuk neki, hogy szeretkezni márpedig jó- babára vágyva,vagy nem vágyva, babásan... Mindenhogy!:)

2012. okt. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Huh,hát igen,mi nők nagyon el tudunk borulni,ha gyereket akarunk,ez tény.Az,hogy szerinted ez nem normális,az meg teljesen természetes.Én anno,mikor több vetélés,és sok-sok sikertelen hónap után megbolondultam,ugyan úgy,mint most a feleséged,a férjem megfogta a kicsi kezem,és leültetett,hogy beszéljünk.Úgy kezdte,hogy nagyon szeret,hiszen ezért vett feleségül,velem szeretne családot alapítani(én ugyanis szégyellem,de odáig fajultam,hogy azt mondjam keressen mást,aki tud neki szülni,mert úgy látszik én képtelen vagyok),de amit művelek az már túlzás.Azóta hálás vagyok,hogy észhez térített,kidobtam a naptárjaimat,a csodaszereimet,és néhány hónap múlva sikerrel jártunk,és ráadásul olyan hónapban,amikor a munkája miatt véletlenül sem középidőben tudtunk csak együtt lenni.

Drukkolok neked,hogy sikerüljön beszélgetnetek,mert neked van igazad,viszont az ő lelkiállapotát viszont mélyen átérzem:)Teremts az egészhez nyugodt légkört,és ne hagy,hogy félbeszakítson:))Türelmet hozzá,és hajrá!

2012. okt. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg mutasd meg neki a válaszokat. Csodamódszer nincs!!! Kinek így kinek úgy sikerül. A peteérés előfordulhat nem pont akkor, amikor a programok írják.Lehet, hogy kicsit korábban vagy később van és akkor hiába nézte, hogy mikor kell együtt lennetek. A mi babánk is pont egy héttel idősebb, mint ahogy hivatalos nagykönyveb lenne, tehát előbb volt pé-m.
2012. okt. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja,és még annyi,hogy ha ezt sikerült megértenie,utazzatok el egy kicsit,nem kell a világ végére,nem kell,hogy vagyonba kerüljön,de jót tesz a levegőváltozás:)
2012. okt. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
Kérdező, mit tanácsolok? Pszichológus segítségét a feleségednek, mert erre így gyerekvállalás helyett rá fog menni a kapcsolatotok.
2012. okt. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

1. a témára válaszolva 3 gyerekem van, mindhárom teljesen már időpontban fogant mint amikor "elvileg" peteérésem kellett volna legyen! Az 1. 18.ciklusnapon, a 2. 21.ciklusnapon. A harmadik kis meglepi babánk pedig a várt mensi előtt 2 nappal!!! Ezt azért mondom mert lehet neked nem mond semmit de a feleségednek mond (ha beleásta magát már a témába). Tehát ha csak azon a 3-4 napon vagytok együtt amikor elvileg a peteérés van számolás szerint akkor simán kimaradhatnak véletlen azok a napok amikor pedig sikeres lenne a dolog.

A 2. ami sokkal aggasztóbb ebben hogy Ő NEM KÍVÁN TÉGED??? Megvan úgy nélküled hogy havi 2-3-4 napot vagytok együtt??? Ez hogy fog vajon változni mikor terhes lesz és miután megszült? Vajon ő lesz az a fajta nő (nem akarok senkit megbántani!!!) aki az elején félti a babát, a végén is, a közepén meg majd havi 1szer ha rászánja magát aztán megszül és minden a baba körül forog és legközelebb majd akkor akar megint valamit ha kistesót szeretne? Szívből kívánom hogy ne így legyen!

2012. okt. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


A történet valahogy nálunk is így kezdődött. Szex csak akkor amikor ovulált, de akkor állandó készenlétben kellett lennem.


Jelenleg itt tartunk (ezt a kérdést én tettem fel): http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Hány éves a feleséged? Nemrég olvastam, szerintem valaki nagyon jól megfogalmazta: a nőknek kb. mikor betöltik a 30-at már csak spermadonorra van szükségük.


Nem akarok semmit tanácsolni, hogy mit tegyél, de ha megkérdeznéd, hogy én mit tennék magammal ha visszapörgethetném az időt, mondjuk egy nappal előtte mielőtt a feleségem teherbe esett: Abban a pillanatban venném a sátorfámat és lépnék a kapcsolatból. De ez a te életed, neked kell döntened.

2012. okt. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elolvastam amit kiírt a kérdező, meg amit az utolsó linkelt ki... hát nagyon sajnállak titeket :(


Esetleg elcsábíthatnád :) Nem tudom milyen típusú a feleséged, ha romantikus akkor rózsa, gyertya simogatások, biztosan beindul. Ha főz vagy valamit csinál átölelheted hátulról és meg csókolhatod a nyakát... Nem tudom, szóval amit szeret érted :)


Ha ez nem megy, akkor amit valaki itt javasolt, őszinte beszélgetés :)


Az utolsó kommentelő helyzete szerintem menthetetlen ne haragudj :( Nem tudsz csak te segíteni magatokon :(

2012. okt. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!