Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik név hasonlít jobban az...

Melyik név hasonlít jobban az Allen-hez? Alex vagy Elena?

Figyelt kérdés

Alex kiejtése= Elex


Elméletileg az Elena jobban hasonlít rá, de az "a" a végén belerondít...:S



2012. okt. 14. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Alex, az pedig csak mellékes, hogy abban is hasonlít, hogy mindkettő férfinév.
2012. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hivatalosan Alexis, de azt el lehet hagyni, viszont egy kislányt nem becézhetek Elen -nek "a" nélkül.
2012. okt. 14. 20:37
 3/14 A kérdező kommentje:
De már Alex -ot is nyugodtan lehet adni nőnek, nézz utána.:) De köszönöm a válaszod! Én is jobban hajlok az Alex felé.
2012. okt. 14. 20:40
 4/14 anonim ***** válasza:

Te a lányodat szeretnéd Alexnek hívni azért, mert hasonlít az "Elen"-re?...

Magyarországon konkrétan hülyének fognak nézni, hogy fiú nevet adsz egy lánynak.

Maradj ez Elenánál...

2012. okt. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországon élek, és nem érdekel ki minek fog hívni, az én gyerekemet, csak elnevezhetem annak aminek én akarom.:) És igen szeretném, mert kicsi korom óta fájt a szívem az Allen névre, most össze jött egy ikerpár, és jó lenne egy passzos név mellé. És mint mondtam már, az Alex egy női név is egyben.
2012. okt. 14. 21:39
 6/14 anonim ***** válasza:
Itt nagy a kavar. Az Allen csaladnev. Ezt szeretned adni a gyereknek? Az Allan ferfi keresztnev, ez nem valo egy lanynak, szerintem.
2012. okt. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Micsoda?? Jaj, most vagy én magyarázok bonyolultan vagy... Ikreim lesznek, fi és lány. A fiúnak Allen lesz a keresztneve a lánynak pedig gondolkodom, hogy Alex vagy Elena legyen. De maradjunk a kérdésnél...

Melyik hasonlít rá jobban?

2012. okt. 14. 22:10
 8/14 anonim ***** válasza:

Mindkettő hasonlít.

De miért kell, hogy hasonlítson? És miért akarod ugyanúgy becézni, mint a fiad???

2012. okt. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

...

Nem akarom pont ugyanúgy becézni, csak azt akarom, hogy a csengés passzoljon. "Allen és Alex" vagy "Allen és Elena". Ezeket a neveket nem lehetséges becézni.

2012. okt. 14. 22:18
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Alexis legyen szerintem, az Allen (Elen) és Elena szörnyű együtt.

Mintha egy Alexandra-Alexander/ Dominik-Dominika vegyes páros lenne.

2012. okt. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!