Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babakocsi választás! Tomas,...

Babakocsi választás! Tomas, Kunert, Adbor, Anmar, Adbor?

Figyelt kérdés

Kedves gyakorló Anyukák!

Segítségetek kérem!

Babakocsi választás előtt állok, több típust is kinéztem, de sajnos nemtudok választani, szinte egyiket sem láttam élőben, a neten szinte csak illusztrált képeket találni.

Ha lenne tapasztalat,kérem osszátok meg velem, esetleg ha van képeket is szívesen várok.

Jelöltek:

-tomas bomble bee multifunkciós

-kunert silver multi

-adbor arte 3*3

-adbor marsel

-anmar hilux 3in1

Mindegyik multifunkciós, váz+mózes+sport+hordozó.

Köszönöm


2012. okt. 24. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Kicsit off, de egyik sem. Nálam a tuti nyerő az a Bergon Q12.( A felsoroltak lengyel kocsik, és ha fizetnének érte sem kéne egy sem.)
2012. okt. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekünk adbor piccolino van és nagyon meg vagyunk vele elégedve.
2012. okt. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Első, ha a Bergon camarelo q12-re gondolsz, akkor el foglak keseríteni. Ez IS lengyel.:))) Vagy neked más volt a dobozára írva? Nekem az, hogy származási hely: Lengyelország.:P
2012. okt. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj az őszinteségemért, de én ezek közül egyiket se választanám, ezek nem jó minőségű kocsik szerintem,ha még előtte állsz a vásárlásnak akkor jól gondold meg. Nem tudom mennyit szánsz rá de valami jó minőségű és állapotú használt de márkás babakocsi lehet hogy jobb megoldás, mint ezek közül bármelyik.
2012. okt. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%

Egyik sem :( bocsánat....

Nagy batár irányíthatatlan mind :(

2012. okt. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi most tervezzük a tesót.De ha sikerül akkor Tomas multifunkciós babakocsit fogunk venni.Nekem nagyon tetszik és az ára is jó.

A többi se rossz,csak drágábbak.De végül is teljesen olyanok mint a tomas.

2012. okt. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó vagyok

Még annyit.Hagyjuk már ezt a lengyel babakocsi szöveget.Mindenki leszólja,nekünk a kislányomnak is lengyel babakocsija volt és nem volt vele semmi gond.15 hós koráig használtuk és újszerű állapotban adtam el.

2012. okt. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

1. vagyok. Úgy tudtam, hogy a Bergon nem lengyel.

Arról meg, hogy mindenki leszólja a lengyel kocsikat: Újonnan vettünk egy Raf-Pol kocsit. Fél évig használtuk, és eltört a váz(!), kipotyogtak a csavarok, elhajlott a váz, öntési hibás a karfa, lötyög a tolókar hiába húzzuk meg a csavarokat, stb. Annyiból viszont nagyon szeretem, hogy nagy, nagyok a kerekei (a tavalyi nagy hóban simán tudtam tolni), nagy a fekvő felület is, így kényelmes a lányomnak.

A fent felsoroltak miatt nem kéne még egyszer lengyel babakocsi. Bár lehet a Bergon Q12 kivételt fog képezni, hátha nem hullik szét a százezres kocsi. :)

2012. okt. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Széthullik..... Az első keréknél pótcsavart kellett begtenni, mert elhagytuk útközben. A féket nehéz felhúzni és mozog a hátsó tengely, amikor kiengedem a féket. Ettől eltekintve imádom a Q12-t. Legközelebb is ilyet vennék.
2012. okt. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Húha! Látom megoszlanak a vélemények! De szinte akármelyik babakocsit nézem,mmindegyik lengyel gyártmány!

Szerintem amit max kiszeretnénk Adni érte az 80eft, használtat azért nem szeretnénk venni, mert úgy vagyunk vele, hogy kistesónak is jó legyen egyszer, ne kelljen újat venni.És ahogy nézegetem a használtakat, eléggé elvannak szállva az árakkal, szinte annyi,mint az új!Nagyon ki kell fogni, de már nemsok időm van válogatni! És szerintem ennyi pénzért már kapni jót?!

2012. okt. 25. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!