Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 éves kislánynak milyen...

4 éves kislánynak milyen társasjátékot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak már társasjátékai, vagy ez lenne az első?

Lotti Karottit szokták szeretni a gyerekek, ez egy egyszerű ki ér hamarabb a célba játék. (Ezzel nekem csak az a bajom, hogy felnőttnek baromi unalmas)

Ami nálunk sokkal jobban bejött, az a Béka tenisz (Frog Tennis) és a Looping Louie. Ezek ügyességi játékok, de nagyon jópofák, nekünk felnőtteknek is élvezetes szórakozás!

Ha már kicsit gyakorlottabb társasozó, és/vagy szeretnétek túllépni a dobok-lépek jellegű játékokon, akkor ajánlom a Carcassone gyermekeit. Ez a felnőtt Carcassonne alapján készült, területlapka-lerakós, stratégiai játék.

Ami az én lányomnál évek óta sláger, az a Sárkány Samu fejtörői. Igaz, ez sem kifejezetten társasjáték, hanem kis kártyákon vannak kitalálós versikék, és a megfejtésért korongok gyűjthetők.

2012. okt. 25. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 3éves fiamnál a falánk mókus és a hamburger evő malac a sláger:-)Mindkettő színeken alapszik.
2012. okt. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igen,szeretnénk túllépni a dobás-lépés társasokon.A Lotti Karotti-n gondolkodtam,van nekik az oviban,szeretnek vele játszani.
2012. okt. 26. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!