Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babautánfutó biciklire?

Babautánfutó biciklire?

Figyelt kérdés
Hol tudnék venni babautánfutót biciklire, vagy esetleg rendelni interneten?
2009. aug. 9. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem ott ahol babapórázt is. Mindkettő nagyon IDIÓTA dolog!!!!!!!!!!!!!!!
2009. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Neten pl.: [link]
2009. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első válaszadónak: A véleményedre nem vagyok kíváncsi, ha nem tudsz a kérdésre válaszolni!
2009. aug. 9. 23:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mért lene hülyeség???Pont múltkor láttam egy 4 gyerekes-mind kicsike volt még-anyukát,másképp nem is tudta volna őket vinni,sztem tök jö!!!!
2009. aug. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Google-ban keress rá, biztos ki dob valamit rá. Egyébként meg annak hülyeség akinek ott a valaga alatt állandóan az autó és a gyereket mindenhova még a wc-re is abban cipeli. Büszke is lehet rá, szerintem is tök jó dolog, nagyon praktikus.
2009. aug. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok : Nekem 3-as ikreim vannak( 4 hónapos lányok) + egy 2éves fiú . Kitalálták már a babakocsit egy ideje. Na meg a kengurut és a hordozókendőt is. AUTÓNK nincs de még biciklim se. És egyedül járok velük sétálni mert apának 2 munkahelye van, nagyszülők 100 és 125 km-re laknak!
2009. aug. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszolónak: gratula a 3+1 babához:)))Nem kis feladat 4 pici gyerek! Ennek ellenére nem értem miért tartod idióta dolognak babautánfutót? Szerintem nagyon praktikus,igen sportos és még a gyerekek is élvezik.Épp minap láttam egy családot,anyuka görkorizott,apuka bicón ülve babautánfutóban 2 kicsit vitte kb 2 éveseket(szintén ikrek) a nagyobbik kb 5 éves kisfiú is bicozott.Jó volt látni így őket:) Szabadidős tevékenység eszközeként szolgál,nem arra,hogy boltba,postára menjünk vele,hogy a gyerekeket beleláncoljuk! Sok "idióta" dolgot találtak már ki,de ez messze nem az!Nna, a gyerekpóráz az AZ!!!!!!


Kérdezőnek: sport boltokban,Hervis-ben biztosan találsz!

Budaörsön az Auchan melletti sport áruházban (nem jut eszembe a neve) tutira kapsz!

2009. aug. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!