Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezek közül szerintetek melyik...

Ezek közül szerintetek melyik szép, melyik tucat, ill. melyiket adnátok? Laura, Fanni, Andrea, Lili, Tímea, Judit, Hanna, Emma, Emese, Réka, Zsófia, Gabriella, Nóra

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 13:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%

Lányom Réka, én Tímea, unokahúgom Fanni, unokatesóm Andrea. :)

Kedvenceim a Lili és Hanna.

Barátnőm lánya Laura Emma, barátnőm Zsófia.

Az én listám:

Réka, Lili, Fanni, Hanna, Emma, Emese, Laura, Nóra, Judit


Andrea annyira nem jön be, Gabriella napkor halt meg apukám, ezek számomra kilőve.

2012. nov. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én inkább csak a 2. kérdésre válaszolnék, mert úgysem az én véleményem alapján választanál :-))

Tucatnevek szerintem (saját "statisztika" alapján): Fanni, Lili, Hanna, Emma, esetleg a Réka és a Nóra.

Az Andrea, Tímea, Gabriella, Judit a mai 35-45 évesek körében nagyon gyakoriak voltak, ma viszonylag kevés kislány kapja ezeket a neveket.


Egyébként ezen az oldalon: [link] a legördülő listából kiválasztva a Lakossági számadatokat, azon belül az Utónév-statisztikát, meg lehet nézni pár évre visszamenőleg a pontos számadatokat. :-)

2012. nov. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Felénk ezek közül tucatnév: Lili, Hanna, Emma.

Engem Juditnak hívnak, anyukámat is (meg sok korombeli Judit ismerősöm van, 28-32 év között), de nem adnám a gyerekemnek.

Amit ezek közül adnék, az a Zsófia, Réka.

A többi vagy nem megy a vezetéknevünkhöz (pl. Emese, Andrea, Gabriella), vagy van a rokonságban (nálunk ez kizáró tényező, így kilőve: Fanni, Tímea, Laura).

2012. nov. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2. vagyok, bocs, az Utónév-statisztika az előző években születettek körében lesz a nyerő :-)
2012. nov. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A Réka és a Nóra tetszik csak, esetleg a Zsófia.


Mostanában sok van ezekből a nevekből: Fanni, Lili, Hanna, Emma, viszont felénk egyetlen kisbaba sem kapta hosszú évek óta az Andrea, Tímea, Judit és Gabriella neveket.

2012. nov. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%

Felénk tucat név a Lili Hanna Emma Réka....

Az én kislányom Csenge nem tucatnév és nagyon szép.

Tetszik attol függetlenül hogy tucatnév a Lili és a Hanna..

Én adnám az Emesét Laurát és a Zsófit.

2012. nov. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%

Tucat név:Lili,Hanna,kezd az Emma és a Zsófi is az lenni.

Ami nekem tetszik ezek közül az a Nóra,Laura.

Most szeretnénk tesót és ha lány lesz akkor 90% hogy Laura lesz.

2012. nov. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem, ami nagyon szép az a Tímea, Emma, Zsófia, Gabriella esetleg Nóra.

Tucat név a Fanni (kapásból 5 Fanni nevű ismerősöm ugrott be, és ebbe magamat nem számoltam bele, hiszen én is Fanni vagyok ;), Hanna is most nagyon gyakori, Emmából, Rékából, Zsófiából szintén nagyon sok van mostanában. Réka az vegyes, több korosztály is eszembe jutott, mind felnőtt mind kicsi, de pl Emmák egyelőre csak az oviban vannak nagyrészt.


Amit én adnék: Emma esetleg Tímea.

2012. nov. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Mar biztosan valasztottal, de en hozzafuznek, ha valaki meg ezu utan olvas.


Valoban, az elmult jopar evben megnovekedett a Lilik, Emmak es Hannak szama. Ezek viszonylag meg komoly nevek is.


A Fanni Reka Zsofi nevek tetszenek, de csak gyerekeknek. Es nem tudom elkepzelni ezt a formulat: Dr. Szabó Réka, Zsófia, Laura, Petra, Emese, (ez tetszik a legkevesbe, nem all jol a szeme se kivetel nelkul azoknak, akiket ismerek)


A legjobban a Nora tetszik, mert se nem oreg, se nem tucat, se nem tul gyerekes. Jo az Andi es a Gabi is

Ha meg ilyen nevet kene valasztani, a Kata is jo, Luca talan, Dóra, Dorka (bar, a -ka miatt babás név), Eszter.


Elnezest, senkit nem szerettem volna megserteni, ha esetleg valakinek igy hivjak a gyerkocet!

2013. ápr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Laura, Fanni, Andrea, Lili, Tímea, Emma, Emese, Réka, Zsófia, Gabriella, Nóra
2013. ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!