Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szüléssel összefüggő távollét...

Szüléssel összefüggő távollét beleszámít ebbe?

Figyelt kérdés

Tanulmányi szerződés esetén (2 év képzés + két év ledolgozás), ha valaki időközben szül, beleszámít valamennyi idő a szerződésben kikötött négy évbe?


Vagy különbség, hogy a képzési idő vagy a ledolgozási idő alatt veszi igénybe a munkavállaló?


2012. nov. 11. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
olvasd el a tanulmanyi szerzodesedet, benne kell lennie. Nekem pl nem szamitott bele a kotelezo idobe a fizetesnelkuli szabin toltott ido.
2012. nov. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Erre vonatkozóan nem tér ki külön a szülésre. Valami olyasmi megfogalmazás van, hogy az számít jogviszonyban töltött időnek, amire rendes szabadság jár. Azt viszont nem tudom, hogy szüléssel összefüggésben jár-e rendes szabadság.


Ha benne lenne a szerződésben, a kérdést se tettem volna fel.

2012. nov. 11. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:
nem, a szüléssel összefüggésben nem jár rendes szabadság csak a TGYÁS idejére, GYED-re, GYES-re fizetésnélküli "jár". Aszerint amit írtál a GYED/GYES-en töltött idő neked nem fog beleszámítani a kötelező időbe.
2012. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem rendes szabadság, hanem fizetett.
2012. nov. 12. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!