Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Decemberi családi pótlék...

Decemberi családi pótlék hanyadikára várható a számlára?

Figyelt kérdés

Dec. elseje szombati napra esik.Ilyenkor előbb utalnak?Vagy hétfőn fognak utalni?De az már harmadika lenne.

Nekem nemrég óta jár számlára a családi, a postás nagyon sokat késett vele, nem tudom, most mire számíthatok.


2012. nov. 20. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Hétfőn, december harmadikán fognak utalni
2012. nov. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
3-án utalnak, 4-én lesz számlán. Múlt hónapban a 4 napos hosszú hétvége miatt előbb utaltak, de amúgy marad a régiben. Hó első munkanapján utalnak, 2. munkanapon van számlán.
2012. nov. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

DECEMBER 1: MUNKANAP!

Így ha minden-igaz aznap utalnak. Elméletileg hétfőn kellene a számlán lenni. Legalábbis nekem így mondták a MÁKnál.

2012. nov. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem munkanap, vagy csak még nem tudok róla (??) de most rákerestem és valóban találtam olyan infót, hogy munkanap 31-et kell ledolgozni. Akkor elvileg tényleg hétfőn kéne kapnunk.
2012. nov. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


3. vagyok

Biztos, hogy munkanap, a fenti linken a rendelet száma is látható.

2012. nov. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. nov. 20. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!