Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mosható pelenkát használók,...

Mosható pelenkát használók, mennyibe került egy szett?

Figyelt kérdés

Hány darabot, mennyiért, milyen márkát vettél?

Egy nap hány fogy, hány naponta mosod, mennyi idő alatt szárad!

Patentos vagy tépőzáras?

Pici baba kora óta ezt használod?

Mivel mosod, hány fokon!?

Hány darab kell ha csak ezzel pelenkázol?



2012. nov. 20. 12:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia. Nincs markaja(kulfold,ebayrol rendeltem) az egesz szett olyan 30ezer forint volt.Van 48belso(ebbol 6-8 bufihez) 14kulso(ezeket nem mosod minden alkalommal).

Patentos csecsemokortol a szobatisztasagig hasznalhato.

2-3naponta mosom van hogy ritkabban.

A napi "adag" normal esetben 7-8belso(ezeket atoblitem hidegvizzel,par csepp teafaolaj a fertotlenitesre be a vodorbe),es ha nincs baleset akkor 3-4kulso de ezeket megegyszer hasznalom. Mososzer neve Surf(Anglia) kulonleges szageltavolito folyekony mososzer,oblitesre csak ecet(nem szabad normal oblitot hasznalni)

40fokon mosom,jo az illatuk nem maradnak foltosak.

Kakifogo betetnek regi kimosott popsitrlot hasznalok.

Barmi kerdesed van szivesen valaszolok. Be is linkelhetem hogy neznek ki.

2012. nov. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ja elfelejtettem ejszakara ugynevezett booster betetet hasznalok .

Olyan a kinezete mint a mi betetunknek csak nagyobb es vastagabb. Ha hasznaltal tena ladyt szules utan akkor olyan.

2012. nov. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Belinkeled megköszönöm!

Nézegettem hogy néznek ki, olyat láttam aminek zsebe van, abba kell rakni a nedvszívó betétet.

Na már akkor a pelenka pisis lesz, nem tudom mégegyszer ráadni, mosni kell!

Ami vissza tart ebben az eldobhatós pelenkában, hogy a kakit ki kell belőle mindig szedegetni, kiblíteni, vagy akkor te a popsitörlőt teszed oda, hogy azt csak kidobod a kakival?

2012. nov. 20. 13:42
 4/14 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a link.Hasonlo csak mas mintakkal.

Nem teszem bele a zsebbe a pelenkat csak belehajtogatom es a gumis resz megfogja.

A kakifogot igen csak kidobom a kukaba,nem mondom hogy tuti nem lesz kakas a belso de gusztusosabb kis foltokat kimosni mint az egesz termeset:)

2012. nov. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Pici baba kortól jó, nem folyik ki a kaki pisi, jól felszívja a pisit?

Napi hány fogy nálatok? Minden nap este mosok egy adagot, vagy hány darab kell belőle hogy minden napra legyen tiszta?

Mivel lehet mosni ami magyarországon is kapható?

Mivel jön ki belőle a kakifolt?

2012. nov. 20. 15:56
 6/14 anonim ***** válasza:

Igen,jol felszivja cserelni kell 2-3orankent. Persze ha kaki van azonnal.

Igy altalaban 8belso megy el(42van) es 3-4kulso(14db). Nem mosom csak 2-3 naponta.

A mosasukra folyekony mososzert hasznalok nem tudom vagyis nem ismerem az otthoni mososzereket de ha ra googlezol biztos talalsz valami blogot arrol hogy mivel mossak. Mar olvastam itt tobbszor van aki mosodiot/szodat hasznal.

2012. nov. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

- egy csomó fajtát kipróbáltam és csomó márkát. Általában mindenhol a zsebesekbe fut bele az ember, én mégis a külső-belső-nél maradtam. Pénztárcafüggő, hogy a belső mi. Nadrágpelus a legkényelmesebb a babának is és neked is, de az a legdrágább. Van az ún. prefold, ami a nadrágpelus éa a lappelenka között átmenet és van a tetra pelenka. Ez utóbbi a legolcsóbb.

- egy nap 5-6 db fogy, 3-5 naponta mosok, általában az egyéb mosnivalóval együtt, Tehát ha épp összegyűlt annyi, amennyi elég egy mosáshoz, akkor indítom a gépet

- patentos, mert nekem jobban tetszik kinézetre és tartósabb. de van aki a tépősre voksol, mert azt pedig könnyebb föladni.

- sima program, a megszokott mosószerünk, 40 fok. (alkalmanként 60, esetleg előmosás. ha úgy látom, hogy rájuk fér egy alaposabb tisztítás)

- ha van 30-35 db,akkor kényelmesen el vagy vele. persze attól függ, hogy mennyire gyorsan száradót választasz. az aio-k száradnak a leglassabban, azzal lehetséges, hogy 40 db is jól jön.

2012. nov. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Pár dolgot kifelejtettem:


- tehát a készlet ára: 10-20 ezertől akár 100-200 ezer Ft-ig is terjedhet. Mondjuk 20 db prefolddal és pár közép árkategóriás külsővel számolva 20 ezer körül, tetrával valamivel kevesebb. Nadrágpelussal pedig 50-60 ezer körül. Ha egyben feladható AIO-t veszel kizárólag, akkor száz ezres nagyságrend. (Kivéve a kínai pelusok, de azok sokszor sajnos olyanok is. persze akad kivétel)

2012. nov. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszőnöm a választ!

Nem is tudtam hogy ebből is van kínai.

Ha nem mosod ki minden este, nem büdösödik?

2012. nov. 22. 16:54
 10/14 anonim ***** válasza:
De, büdösödik, ezért kell zárható tárolót beszerezni, amit légmentesen zár. Ha csak lavórban tárolod, akkor terjeng a szag, persze erre is van megoldás: időnként lecserélni raktuk a vizet, de ez meg nem túl víztakarékos megoldás.
2012. nov. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!