Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párom nagyija vírusos bőrbeteg...

Párom nagyija vírusos bőrbetegsége miatt kórházban van. Párommal úgy döntöttünk, hogy nem látogatja meg a 7 hetes csecsemőnk miatt. Anyós erre kicsit berágott. Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 25. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem az anyósod miatt. Nem lennék a helyedben :-((( Nem akarlak elkeseríteni, de akkor ez már így marad. Az unoka mindig 2. 3. helyen fog szerepelni az életében, és nem az ő egészsége és érdeke lesz nála az első szempont. Nekem szerencsém van, a nagymama szeme-fénye a kisfiam, bármit megtenne, hogy neki jó legyen. Minden jót, és kitartást.
2012. nov. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, nem a nagymama akadt ki, hanem a lánya, tehát a kérdező férjének anyukája.
2012. nov. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem a nagyi akadt ki, hanem a lánya, az anyósom.
2012. nov. 25. 09:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első is így értette. :)
2012. nov. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fogadd el, viseld el, de tedd azt amit a legjobbnak tartasz!

A te gyermekednek ez egy nagyon fontos időszak, reméljük a nagymama, vagyis a kicsinek dédi jobban lesz, és akkor boldogan együtt lehet az egész család. De azt Anyós is beláthatná, hogy nem hiányzik, hogy a pici is elkapja a déditől a kürt, vagy a fertőtő osztályról valami más borzalmat. Lehet én a dédit látogató anyóst sem engedném egy ideig a baba közelébe, nehogy ő hozzon a kórházból valami kort.

Telefonon lehet beszélni a dédivel, hogy jól van e.

2012. nov. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz az anyósoddal, azt gondolom.


Én a jövő héten szülök, apu beteg, nem tudni, mi baja, csak láza van, de a teljes spektrumban mozog oda-vissza. Mondtam anyuéknak, hogy apu ne jöjjön, és az a család se, akikkel leginkább kapcsolatban vagyunk, mert ott a legkisebb gyerek van szintén így.

2012. nov. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veletek! Eszetekbe ne jusson meglátogatni. Voltam hasonló helyzetben. Küldtem a babáról egy fotót, és ráírtam egy kedves üzenetet. Nem azt hogy nem megyünk, hanem mondjuk írd rá a hátára, hogy drága dédi, ezt a fotót azért küldöm hogy meggyógyulj, hamarosan találkozunk. Puszi! Szerintem örülne neki! Nálunk kitette, a kórházi ágya melletti pakolócskára, és egész nap azt mutogatta, orvosoknak betegeknek! Szerintem, ő egyébként sem problémázott, és ezzel egy kicsit el is veszitek az élét a dolognak! És még egy, ezt jegyezd meg! ha anyós ki akar akadni valamin, akkor ki is fog! Ha nem ezen akkor máson!
2012. nov. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Túlreagálta az anyósod.

Ne foglalkozz vele, tudom nehéz.

Anya vagy, nyilván első a gyermeked.

Vírusos, nem szervi bajjal fektették be.


A fotó jó ötlet.

2013. márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!