Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire fáj egy spirál vagy...

Mennyire fáj egy spirál vagy egy hurok felrakása? Hogy zajlik ez a "műtét"?

Figyelt kérdés

2012. nov. 27. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Bocsi, a választ én sem tudom, de ez engem is érdekel:)
2012. nov. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
sitty-sutty felrakják, 2 másodperc, egy nagy levegő és kész. Érezni fogod, de hamar túl leszel rajta.
2012. nov. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Egy 2 percen semmiség :)

Kellemetlen,mint egy magzatvízvizsgálat...semmi extra!

Kicsit megnyitja a méhszájat felteszi az eszközt ,utána beszabja a vezetőszálat ennyi...majd ellenőrzi uh-val.Nekem magánrendelőben csinálták.

2012. nov. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

jujj..ez nem tűnik valami izginek

második babámat szültem 2 hete,

és valamelyiket szeretném felrakatni,majd a 6 hetes kontrollon beszélném meg a dokimmal.

mondjuk biztos nem fáj annyira a felhelyezése mint a szülés :)

2012. nov. 27. 20:38
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Nekem Mirenám van és nagyon szeretem,2 éve van fent és tökéletes! 3.voltam
2012. nov. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
nekem egy évvel a szülés után tették fel, persze laborvizsgálat után, a menzesz 4. vagy 5. napján, már nem emlékszem pontosan, mert akkor nyitottabb a méhszáj. Tényleg egy pillanat az egész, én örülök, hogy feltetettem, pedig csak sima mechanikus réz van.
2012. nov. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

borzalmasan fáj, pedig születem is

én nem csinálnám végig újra

2012. nov. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én a lányom születése után 2 évvel tetettem fel Gold lillyt, 2 perc alatt kész volt, tényleg csak egy nagy levegő és vége is. Kellemetlen, de egyáltalán nem vészes. Pedig én nem is "szültem" a szó szoros értelemben, mert császárom volt, amiatt, hogy 12 óra után sem tágultam bő 1 ujjnál jobban ki.

Azóta már született egy fiam is, most majd én is mirenát akarok feltetetni, csak megvárom, hogy a karácsonyi kiadások után helyrerázódjanak a pénzügyeink. :))

2012. nov. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
64%
Én majd nem ott haltam meg a fájdalomtól soha többet nem rakatnák fel.Kb 15-éve volt de még ma is e,lékszem rá!
2012. dec. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kriszta0916 válasza:
100%
Nekem ma történt meg a spirál felhelyezése,ami egyáltalán nem volt kellemes! Persze ezzel senki nem szeretnék elriogatni,de tévhitbe sem ejteni! Valóban nem több mint 3 perc,de nekem speciel egy örökkévalóságnak tűnt! Túlságosan nem vagyok egy kényes alkat,viszont még egyszer nem csináltatnám meg! Biztosan hasznos lesz,illetve nem kell gyógyszerrel tömni magam,viszont azt az érzést soha nem felejtem el!
2013. okt. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!