Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Inzulinrezsiztenicások. Ki...

Inzulinrezsiztenicások. Ki milyen aktív mozgást vezetett be a 3-as kezelés alatt? A diéta úgy nem is hatásos ha ezt a részét nem tartom be?

Figyelt kérdés
Mozgok persze de nem szándékos "aktív mozgást". Például nem megyek el aerobikozni meg ilyesmi, csak mondjuk sokat sétálok .
2012. nov. 28. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is csak gyalogoltam. A diétát viszont szigorúan betartottam, le is ment 7 kg (egy ruhaméret) két hónap alatt.

Sajnos viszont hiába szedtem a gyógyszert, a pajzsmirigyem miatt nem sikerült spontán teherbe esnem.

2012. nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem azzal állítólag nincs semmi bajom. És zsándkosan mentél el többet sétálni vagy elég vlt annyi amennyit amúgy is mozognál.
2012. nov. 28. 13:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sokat mozogtam. Igaz, nem aktívan, mint pl. futás, edzőterem, etc ... hanem úsztam heti 1-2× és nagyon sokat sétáltam.

Viszont a terhesség vége felé ez nem volt nagyon jó ötlet, mert a lábaim 8×-ra dagadtak és fennállt más veszély.


Összesen 32 kiló jött fel (gyógyszerek miatt), amiből 12 kilót fogytam az utolsó 3 napban idegeskedés miatt.

Úgyhogy számomra ez volt a "legjobb" fogyókúra.


Hiába csináltam az orvosok által összeírt diétát, volt olyan 1 hónap, amikor 8 kilót híztam. Pedig nem ettem semmit és sokat mozogtam. A védőnőm állandóan baxogatott és lebaxott, hogy mit csinálok, stb..


Aztán abba kellett hagynom 2 gyógyszer szedését a terhesség vége felé (utolsó 2 hónapban) és összesen csak 2 kilót híztam (1-1-t a hónapokban).

A terhesség végére a védőnő bocsánatot kért.. én meg elküldtem melegebb éghajlatra, mivel nem az én hibámból jött fel rám ennyi plusz.


Az IR is csak vérvételnél derült ki. Sosem voltam cukros, most sem vagyok. Minden a lehető legnagyobb rendben van. A dokim szerint ez a terhességi cukor miatt volt, azóta nincs problémám vele.

Amikor kiderült a vérvételből, onnantól diétáztattak.

2012. nov. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szobabicikli és séta mindennap, a diétát is szigorúan betartottam+a gyógyszer,így 3 hónap alatt fogytam 10 kilót és ekkor spontán terhes lettem aminek nagyon örültem,pedig sajnos pajzsmirigyes is vagyok.
2012. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap derült ki az IR, és kicsit magas a TSH-m is (3.24) :( Egyelőre fogalmam sincs mihez kezdjek, mert egy grammot sem kéne fogynom, sőt, inkább híznom kéne (168 centi/50kg), így nem tudom, hogy hogy fogok diétázni. Megfelelő sportot is keresek, valami olyan kéne, ami erősíti a hátizmokat (sérülés miatt van törött csigolyám, és kicsi sérvem), de nem úszás, mert ott mindig elkapok valami fertőzést.... Magamhoz sem tértem még a döbbenetből.
2012. nov. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!