Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Dániel...

Mi a véleményetek a Dániel névről?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Tetszik,lehet becézni is.Ami ellene szólhat esetleg,hogy nagyon gyakori.
2012. dec. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem régen tetszett, de mostanában a Benkő Dániel jut róla az eszembe és az a vézna, ronda pali.
2012. dec. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sokáig a tarsolyomban volt ez a név. Gyerekkorom óta imádtam.

Aztán lett egy Dániel nevű barátom. Azóta sikítófrászt kapok az összes Dániel nevű embertől. Sajnos még nem cáfolt rá egyik Dániel sem arra a viselkedésre, amit ez az emberke nyújtott.

Viszont, ha neked tetszik, akkor válasszátok ezt!


A szülő mindig úgy dönt a névről, hogy ne tartozzon hozzá semmilyen negatív vélemény/élmény.. nos, én akkor se adnám ezt a nevet a gyerekemnek, ha nem lenne más lehetőség.

Inkább akkor Egyeskének hívnám.

2012. dec. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is tetszett ez a név. De végül az első fiam nem Dániel lett. A férjemnek mindig Benkő Dániel jutott az eszébe erről a névből.

De végül a 2. fiam Dani lett és mostmár a férjem is megbékélt ezzel a névvel.

2012. dec. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Így hívják a kisfiam. Nagyon illik rá, szerintem nagyon szép név. Egyébként is szeretem a bibliai neveket.

Sajnálom viszont, hogy egyesek sikítófrászt kapnak tőle. Reménykedem, hogy nem fog ilyenekkel összefutni :D

2012. dec. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem tetszik de a párom szerint nőies, ezért ő megvétózta és végül nem ez lett a kisfiam neve.
2012. dec. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Az mint bu zi...
2012. dec. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!