Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jó ötlet össze rakva adni a...

Jó ötlet össze rakva adni a vonatot vagy inkább azt is csomagoljam?

Figyelt kérdés

4 éves kisfiam egy nagy Mikulás expreszt kap karácsonyra.Ez egy 4m-es pálya villany vonattal ami világít és hangot ad.Arra gondoltam hogy nálunk a fát az angyalkák hozzák éjjel, így miután éjszaka feldíszítem a fát köré építeném a síneket rá ugye a vonat, és amikor reggel felkel és jön ki a szobából akkor be kapcsolnám a vonatot, ami körbejárja a fát. Így kapná meg a vonatot.Ezen kívül lesz más is a fa alatt így a bontogatás élménye sem maradna el.

Szerintetek jó ötlet?Vagy ti inkább becsomagolnátok azt is és hagynátok hogy a gyerek rakja össze a pályát?


2012. dec. 7. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is így csinálnám, szerintem nagyon-nagyon szuper ötlet:)))


Építsd a fa köré!

2012. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi!!

Nem vonta el az egyik a másikról a figyelmet és a megcsodálást?Úgy értem hogy mindig nagy a rácsodálkozás a fára, és félek hogy így csak a vonatot csodálja a fát nem, vagy a vonat annyira nem is lesz érdekes a fa miatt.

Várok még véleményeket!

2012. dec. 7. 20:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Viszont az is nagy móka lenne, ha Vele együtt építenétek ki. :)

2012. dec. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja most nézem hogy félre olvastam, úgy olvastam hogy csináltad, de már látom a feltételes módot.
2012. dec. 7. 21:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem raknám össze (bár ez nálunk is dilemma, mert a párom összerakná, én nem, de ez még nekünk várat magára 1-2 évet, addig csak dűlőre jutunk).

Mivel akkor szét kellene szedni megint, hogy tudjon vele játszani, mert gondolom a fa alatt nem olyan élvezet játszani a vonattal. Vagy amíg a fát le nem bontjátok, addig ne játsszon vele, csak nézze?

2012. dec. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
inkább ö rakja össze veletek ,az érdekesebb.én semmi kép nem raknám össze abban nincs élvezett.
2012. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg szerintem megfosztanád az ajándék kicsomagolás keltette boldogságtól. :) Én azt szerettem a legjobban. :)
2012. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A kicsomagolás el nem marad, mert ezen kívül csak tőlünk kap még 2 társast meg egy autót és ezeket egyesével csomagolom be neki, meg kap rokonoktól is csomagot.

Az tény hogy majdnem azonnal szét is kéne szedni és újra össze rakni a szobájában, mert nappalink nincs csak konyha--étkező egybe és ott lesz a fa, veszélyes lenne sokáig kint hagyni mert vki vagy rá ép, vagy borul a halászlé :o.

Úgyhogy az összerakás a szobájában is azonnal meglenne, csak sztem jó pofa lenne ahogy körbejárja a vonat a fát :)

namég alszok rá 2 hetet

2012. dec. 8. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!