Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek adhatom a kislányo...

Szerintetek adhatom a kislányomnak a Leona nevet?

Figyelt kérdés

nemfogják kicsúfolni vagy vmi...mert nekem nagyon tetszik,de azt sem tudom,h h lehet becézni....:Ssegítsetek légyszííí...:)

egy 38hetes kismami...:)


2009. aug. 20. 17:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

különleges név, nekem annyira nem tetszik, gyerekemnek nem adnám, de egyébként nem rossz, szerintem nem fogják kicsúfolni.

becézést sajnos nem tudok rá :(

de ha tetszik, ezt a nevet add neki!:)

2009. aug. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, nem tudom. Hogy lehet ezt becézni? Leo? De az meg fiús.

Amúgy szép név, de azért gondold még át egyszer.:)

2009. aug. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne adhatnád?

Nem szokványos név, ez igaz, de szép és különleges. Mégse Leokádia :o)

A mi kislányunknak is különleges neve van, ráadásul csak egy szótag, mindig mindenki visszakérdez, főleg az idegenek, akik megkérdik. De nem érdekel. Becenevet meg találtunk neki, hozta az élet magával :)

Könnyű szülést és jó egészséget kívánok!

2 hónapos anyuka

2009. aug. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Pl Léna, vagy Leja
2009. aug. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
én Nanának becézném. Szép, tekintélyt parancsoló név
2009. aug. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne adhatnád...hát ilyet buta kérdést drága:)Senkire sem kell hallgatni:)Max add neki második névnek ha annyira nem vagy biztos magadban és akkor elsőnek adj egy szokványosat,mondjuk Anna és akkor Anna Leona lenne:)

Becézni is lehet:)Leo, Leoni, Lea, Lele, Lala ,Leoni amit szeretnél:)


Az én lányom is ha lány lesz és ha lesz,illetve kettő lányom is különleges neveket kapnak majd:)Ráadásul én még nevetséges is vagyok mert hercegnők nevét kapják,egyikük Csipkerózsika igazi nevét(Auróra),másik pedig a Hattyúk tava sanyarú sorsú hercegnőjéét(Odett)...engem nem érdekel,hogy ki szerint gügye nevek ezek,szerintem gyönyörűek,nem olyan gagyik mint a Morella vagy a Rozalinda,ráadásul szép hercegnők nevei voltak,nehogymár:D


A te kislányod pedig egy igazi kis oroszlánbébi lesz:DCsak aja isten nehogy akkora hangja is legyen mint egy oroszlánnak:D

Add neki nyugodtan,örülni fog neki majd hidd el:)

2009. aug. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat...lehet átgondolom mégegyszer....:Da férjemnek nem tetszik annyira nagyon...:S

vagy lehet Zoé vagy Dorina....nemtudom....olyan nehééééz.....teljesen tanácstalan vagyok...már nemtudom hányszor átnyálaztam az utónév könyvet..nézegettem közösségi oldalakat is.....de annyira nehéz feladat...nemakarom,h ne szeresse a nevét.....:)

2009. aug. 20. 18:01
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, szerintem a Zoé szebb mint a Leona :)
2009. aug. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

vagy inkább Adél....azis annyira széép....:)

nekem az Odett nagyon tetszik..:)

am énis oroszlán vagyok....:D:D

2009. aug. 20. 18:03
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor add azt,hogy Odett:)Vagy Abigél?Mamám unokatesóját Anasztáziának hívják:)Vagy Alíz?vagy Aliz,hogy is kell írni:DOlyan lehetne mint ALice csodaországban...a szobácskája lehetne az ő kis csodavilága:D
2009. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!