Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesen járhatok suliba?

Terhesen járhatok suliba?

Figyelt kérdés
3 hónapos terhes vagyok,és nappalin járok gimibe. (18 vagyok) Jövőre végzek.Szóval senki se tudja,hogy babám lesz.Úgy járok suliba,mint a többi.Június végére vagyok kiírva.Mit gondoltok,végig tudom csinálni?

2012. dec. 9. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Én végigcsináltam, 9 hónapos terhesen érettségiztem.
2012. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Barátnőm így járt. Nem volt neki egyszerű , de megcsinálta.
2012. dec. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Igen,érettségizzél le!Meg tudod csinálni!Ügyesen és gratulálok a babához!
2012. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Elvileg igen. Bár júniusban vannak az érettségik is. Jövőre pedig csak akkor érettségizhetsz, ha meg van az igazolt 50 óra társadalmi munkád is.

Ennek érdeklődj utána a sulid igazgatójánál.

Különben is kell beszélned vele a terhességed miatt. Nem minden iskolában engedik meg terhesen az iskolába járást.

2012. dec. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is így csinálta végig az egyik barátnőm az érettségit. De azért a suliban az ofőnek legalább mond el, mert tesi felmentés azért kellene.
2012. dec. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni titokba tartani, ezért érdemes mielőbb szembenézned a környezeteddel. A sulit be tudod fejezni, csak akarnod kell. Mindenképp hasznos lenne a jövőtök szempontjából.
2012. dec. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
próbálj utánajárni az előrehozott érettséginek, mert lehet, hogy nem fog beleférni az időbe. Az évet mindenképpen fejezd be! Fizikailag egyébként, menni fog. Szedj magnéziumot.
2012. dec. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!