Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Kornélia,...

Mit gondoltok a Kornélia, Anna, Natália nevekről?

Figyelt kérdés
A vezetéknév Hollóssy lenne. Második névnek az Annát választottam, így Hollóssy Kornélia Anna vagy Natália Anna lenne. Szerintetek jól hangzik, szép? Esetleg milyen neveket tudtok ami menne a vezetéknévhez?

2012. dec. 17. 15:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

1 szavazat a Natáliára!!:)

Anna is jó,

de Kornélia nem tetszik:S:S

2012. dec. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szidni fogod magad amikor majd írogatnod kell a kis füzetekre, meg tankönyvekre egy ilyen hosszú nevet! :)

De ha ragaszkodsz a két névhez szerintem Natália Anna.

2012. dec. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hollóssy Anna nagyon szép lenne,csak így magában.

Esetleg Nóra,Hanna,Dóra,Panna,Eliza.

2012. dec. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És ha Anna lenne az első név, másodiknak szerintem a Kornélia jobban hangzana, talán kicsit komolyabb hangzású mint az Anna Natália.
2012. dec. 17. 15:47
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik válaszoló vagyok:

Hollóssy Anna Kornélia nagyon szépen hangzik.:)

2012. dec. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kirnélia kilőve, a babarból az elegàntot hívják úgy...

Anna rengeteg van, bemész majd az Oviba, szól hogy Anna, 4 derék fordúl majd feléd...

Natália szép, kicsi ként becézve Nati, Nata, Natus, Natika, Lia...

Felnőtt ként pedig ég komoly név.

De mivel a vezeték név, és a Natália, Kornélia is egy hosszú név, a gyereket büntetnék majd azzal, hogy két kereszt nevet adsz neki!!!

Majd ha megkereszteled, ott is kell választani egy nevet, amit a papa beír a könyvbe, majd ott választod az Annát!

Nálunk így lett:)

Palotás Natália, és a kereszt neve Anna, így van is, meg nincs is, mert ki írnia nem kell sehol sem.

2012. dec. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Kornélia nagyon tetszik.

Anna tetszene, de újabban nagyon felkapták, kapásból 4 Anna jut eszembe, de biztos van több is, ha kicsit gondolkodom még.

Natália egyáltalán nem tetszik, de csak azért nem, mert van egy kellemetlen ismerősöm ezzel a névvel :D

2012. dec. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hollóssy Natasa? A felsoroltakból nekem a Hollóssy Anna Kornélia tetszik. Bár Annát én nem választanék a gyakorisága miatt.
2012. dec. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hollóssy Kornélia nagyon szépen cseng. Végre nem tucatnév, és gyermekkorban is aranyos a becézése: Nelli. Két keresztnév tényleg hosszú lenne, de ti tudjátok.
2012. dec. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Natália tetszik, én erre szavazok.

Kornélia nem tetszik, nekem is Babarból az elefánt-lány jut eszembe róla. Akit ismerek Kornéliát, ő sem valami szimpatikus (természetre és viselkedésre).

Anna nagyon gyakori, itt felénk minden 3. kislány, így feleslegesnek tartanám 2. keresztnévként az Annát is adni egy amúgy is hosszú vez.név + 1. keresztnév után.

Miért akarsz 2. nevet? Melyiken szólítanátok a kislányt?

2012. dec. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!