Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bölcsis kisgyermeknevelőknek...

Bölcsis kisgyermeknevelőknek ez elég ajándék? Esetleg sok vagy kevés?

Figyelt kérdés

Két kisgyermek nevelő van a mi csoportunkban.

Erre gondoltam:

- 1 kávé

- 1 csomag 3in1 kávé

- 2 doboz tea

- 1 Milka bon-bon

- karácsonyi keksz


Plusz mellé 1-1 képeslap, amit a lányommal csináltunk. Ez így jó szerintetek?

A másik: a két csoport egybe nyílik, reggel és késő délután 1 gondozó van, ez néha a másik csoporté. Nekik is illene valamit vinni?


2012. dec. 20. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy kicsit túlzás, de ha neked nem gond, vidd ezeket.

Én jóval szerényebben köszöntöttem fel őket (fördősó, és egy csomag szép karácsonyi szalvéta).

Két gondózónéni kapott, plusz egy "kisegítő" néni.

Van egy ovisom is, oda is vittünk, ennyi fért bele a keretbe. Nem csinálok belőle ügyet, hogy sok vagy kevés, sokan nem visznek, de nem kötelező. Annyi a kiadás ilyenkor, hogy szerintem érthető.

2012. dec. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bár a kislányom családi napközibe jár, de én csak egy kis doboz csokit és egy karácsonyfa dísz adtam.


Egy kicsit sok szerintem, 1 bon bon és egy kávé vagy tea elég lenne.

2012. dec. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magán ajándékként nagyon sok, ha egy csoport adná, akkor is szép nagynak számít. Én ha adnék, jóval kevesebbet adnék.
2012. dec. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oké, meggyőztetek. :)

Köszönöm szépen a válaszokat!

Mivel az egyik gondozó már nincs is a héten, mint kiderült, így marad a Milka bon-bon, meg a karácsonyi keksz. És persze a képeslapok. :)

2012. dec. 20. 12:33
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Ne viccelj, ez több, mint elég. Egy bonbon pont elég lenne, a legtöbben annyit se adnak... Ha túlzásba viszed, az kellemetlen lehet a gondi néninek is, meg neked is.
2012. dec. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, azért is tettem fel a kérdést, mert nem akarok kellemetlen helyzetbe kerülni. Csak hallottam, hogy többen adtak ezt-azt, és már kellemetlenül éreztem magam kicsit.
2012. dec. 20. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!