Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki elkapta a...

Van itt olyan, aki elkapta a gyermekétől a skarlátot?

Figyelt kérdés
Milyen tünetei voltak? Volt kiütése?
2012. dec. 21. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nàlunk valòszìnű a fèrje hozta haza a lànyunknak. Neki csak a torka fàjt, de piszkosul, alig bìrt nyelni, mèg làzas volt, Ja meg a jellegzetes màlnanyelv volt neki. Kiütèse nem volt.

A gyerekorvos azt mondta, hogy felnőtt korban enyhèbbek lehetnek a tünetek, mivel a mi szervezetünk màr többször talàlkozott a streptococcusszal, ami a skarlàtot okozza. Mèg azt mondta, hogy sounding nincs màr mandulàja, nem nagyon kapja el.

2012. dec. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kisfiam skarlátos. Tegnapra én is belázasodtam, hánytam. Alig bírok nyelni, mindenem fáj, ég a bőröm, alig lehet hozzáérni. A nyelvem hegye elég piros.Kiütésem viszont nincs. Voltam dokinál is, de sajna helyettesítés volt. Azt mondta biztos kaptam annak idején oltást erre, pedig azt írják erre nincs is. Így most nem tudom mi a helyzet, nem szeretném ünnepekre lefertőzni a családot.
2012. dec. 21. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!