Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség és szoptatás időszak...

Terhesség és szoptatás időszaka alatt szedtetek halolaj kapszulát? Melyiket lehet szedni? Most Femibiont szedek, de szülés után áttérnék másra!

Figyelt kérdés

Olvsatam arról, hogy nem minden halolaj kapszula ajánlott a terhesség/szoptatás időszaka alatt. Jelenleg a Femibiont szedem, viszont jövő hónapban szülök, és utána mára nem szeretném folytatni ennek a szedését. (kicsit drága) Viszont mindenképp szeretnék valamilyen vitamint, illetve ha lehet, halolaj készítményt szedni.

Valaki volt hasonló helyzetben? Mire cserélte le a terhesvitamint?


2012. dec. 23. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
gravidara és olyan halolajra,amiben nem volt e vitamin.(a kettobol együtt már sok lett volna,én így gondoltam,meg olvastam is valahol)védőnőt mikor kérdeztem róla,azt mondta,h szedhetem..
2012. dec. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Megkérdezhetem, hogy pontosan melyik kapszulát szedted? Köszi előre is!
2012. dec. 23. 15:12
 3/4 anonim ***** válasza:
1*1vitaday omega 3halolaj
2012. dec. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. dec. 23. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!