Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak spirállal vagy Mirenával?

Figyelt kérdés

2012. dec. 26. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Nekem Mirena van júl. óta. Sokáig gondolkoztam rajta, mert ódzkodom az ilyen tartós, belső dolgoktól, de mivel 3 különböző védekezési mód mellett is terhes lettem, ezért muszáj volt átértékelnem a dolgokat :)

Azóta folyamatosan csökken a mensim mennyisége és egyre rövidebb ideig tart.

Konkrét bajom nincs vele, nem is érzem egyáltalán és nem fájt még az elején sem, viszont az állam tele lett mitesszerrel és a kozmetikusom szerint talán a Mirena miatt.

Amúgy is mennem kell ellenőriztetni, de nagyon remélem, hogy nem kell majd levenni, mert ezzel végre úgy érzem, hogy abszolút nem kell fájjon a fejem egy újabb baba miatt. Előtte konkrétan már alig tudtam élvezni a szexet, mert még dupla védekezés mellett is féltem, hogy megint terhes leszek... A dokim szerint nagyon összepasszolunk a párommal :)

2012. dec. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Mirénám van és csak jókat tudok mondani róla. Fél éve van fent már megszokta a szervezetem is. A menstruációt tisztasási betéttel csinálom végig. ...és nem kell agyalni a különböző védekezési módokon! :-)
2012. dec. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Mirenam van, szeptember òta. Csatlakozom az előttem szòlòkhoz, csak dìcsèrni tudom. Nekem nincs mellèkhatàsa ès egyre kevesebb a mensim, most màr nekem is elèg a tisztasàgi.
2012. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elso vagyok, miert es kinek nem hasznos a valaszom?

Legalabb indokolja mar meg az, aki pirosat nyom!

2012. dec. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek zöld kezet nyomtam.
2012. dec. 27. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!