Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha elkezdek tanfolyamra járni...

Ha elkezdek tanfolyamra járni beveszik a gyereket a bölcsibe?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Miért vennék?
2012. dec. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Nem hinném.

Nállunk mikor elkezdte a bölcsit áprilisban a munkáltatómtol kellett szándéknyilatkozat hogy visszavesznek anélkül szoba sem áltak velem..

Most szeptemberbe munkáltatói igazolást kértek anyukátol apukátol egyaránt..

2012. dec. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:(
2012. dec. 26. 13:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nappali munkarendben van az oktatás még talán... De estin nem hiszem..
2012. dec. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Szerezz valahonnan munkáltatóit és ne áruld el, hogy nem dolgozol. Sajnos ilyen a világ, muszáj hazudni!
2012. dec. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A nappalis munkarendű tanulói/hallgatói jogviszony igazolás egyenértékű azzal, mintha dolgoznál. Én pl. egyetemre kezdtem járni akkor, amikor a fiam bölcsibe ment, így is volt tervezve, nyilván ha nappal az óráimon vagyok, akkor nem lehetek egyszerre vele is otthon, ezért muszáj volt biztosítani a felügyeletet neki.

Ez eddig oké is, VISZONT: az sem mindegy, hogy ezt mikor intézed el. Nekem a fiam még csak 2 hónapos volt, amikor már bementem a bölcsibe, hogy majd 2 éves korától szeretném vinni, akkor még pont volt három hely, de akik később szóltak, azok már nem tudtak menni. Sajnos ez van, kevés a bölcsi, nagyon hamar intézni kell, hogy a gyerek tudjon menni a legtöbb esetben.

2012. dec. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!