Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel próbáljam letakaritani...

Mivel próbáljam letakaritani a játékbabát, ami ragacsos?

Figyelt kérdés

Egész teste ragacsos, mintha olajos vagy mézes lenne. Lehet, hogy bekenték valamivel (még régen).

Próbáltam acetonnal és benzinnel, de nem nagyon akarja levinni. Van ötletetek?

Helyes baba, énekel is, kb 30 cm magas, próbálom megmenteni.



2012. dec. 28. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Kíváncsivá tettél.:) Tudni kéne, hogy mégis milyen cucc van rajta. Hogy viselkedik, amikor tisztítod, elkenődik, vagy csak beleragad a rongy? Van szaga, ahol megpiszkálod?


Alkoholos vattával próbáltad már? Szappan? Mosogatószer?

2012. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Popsitörlő?
2012. dec. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az alapanyaga öregedhetett el, én is jártam így több műanyag tárgyammal, semmivel nem tudtam "letisztítani". Akármennyire is kedves, helyes a baba, én nem adnám gyerek kezébe (sőt felnőttébe sem), ugyanis így a babából folyamatosan a műanyagot alkotó eredetileg polimer, de mostmár monomer molekulák, azaz ilyen formában már daganatkeltő anyagok válnak szabaddá. Nem akarok pánikot kelteni, de ezt a vásárlók nagy része nem tudja.
2012. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem, nem jön le mással sem. 5 éves babával is előfordulhat, hogy elöregszik és ragacsos lesz? Lehet, ez van.
2013. jan. 2. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!