Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a bloghoz?...

Mit szóltok ehhez a bloghoz? Tini anyuci? Link

Figyelt kérdés

Most találtam rá és olvastam végig, fiatalon szült az anyuka,van amibe egyet értek vele,és csodálom hogy ilyen felnőttesen gondolkodik. De ugyanakkor látszik az hogy hogy még tini, néhol komolytalan.

Nekem nagyon felcsigázta a fantáziámat, hogy hogyan telnek hétköznapjai...mégis milyen anya ő?

Írtam neki hogy miért ilyen szűkszavú, ezért elnézést kért, és írta hogy most kezdte el írni visszamenőleg a blogját, azért ilyen mostantól sűrűbben ír majd. Hogy miért írta, arra azt válaszolta hogy mostanában sok terhes tini ír neki hogy ha visszamehetne az időben mit tenne? Mert ilyen helyzetben vannak


[link]


B


2012. dec. 28. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Te vagy az írója?


Azt gondolom, jó lett volna, ha megtanul helyesen írni. Illetve, hogy brutális közhelyeket puffogtat " néma sikoly", "szívhang meghallása utáni azonnali döntés", "őt kiválasztotta a baba". Mekkora hülyeség, hogy a hapsi miatt lett a gyerek, aztán "tipikus" módon nem kell neki a gyerek.

Sokat elárul róla, hogy egyik pasitól a másikig szalad. Össze is költöznek, meg nem is. Természetesen csak azért akart ilyen fiatalon anya lenni, hogy juszt is megmutassa az anyjának, hogy ő mit tud. Ez is tipikus. Az érzelmi-értelmi szintek alacsony fokain tengődőknek.

2012. dec. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem, nem én vagyok az írója!Csak 37hetes kismama vagyok, itthon ülök, nagyon ráérek olvasgatna!

Ez a blog valahogy megfogott, nem tudom miért, ezért gondoltam megosztom veletek. Érdekel más véleménye is, ezzel kapcsolatban.

(Ja és 31éves vagyok:)

2012. dec. 28. 12:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mintha magamat olvasnám:)

Én is fiatalon szültem.

2012. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Valóban azért szült volna hogy anyucinak bizonyítson?

Én úgy értelmeztem hogy ez azért van nagyon beleszőve, mert ez nagyon bántja őt. Rendesen sajnálom, bár így az utolsó hetekben elég érzékeny vagyok...

2012. dec. 28. 12:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem kedves aranyos lánynak tűnik aki egyszerűen gyorsan leírta ami történt vele gondolom idő hiányába.....de legalább megtartotta!én is egyből bele szerettem a babámba mikor meghallottam a szívverését ezen mi a fura????
2012. dec. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Az én véleményem az, hogy nem a korunk, hanem cselekedeteink tesznek minket éretté. Eltekintve attól, hogy ez a leányzó valóban nem tud helyesen írni, illetőleg a kommersz klisék engem is kicsit megzavartak, úgy gondolom nagyon is éretten állt a dologhoz, érettebben, mint sok felnőtt! Azzal kezdte, hogy átgondolja. A legtöbb "felnőtt" azonnal kimondja, hogy vállalja vagy sem, maximum később meggondolja magát az utolsó pillanatokban. De ez a lány egyből tudta, hogy ezt át kell gondolni. Mi ez, ha nem felelősség? Igaz, nem egy demagóg néma sikoly miatt kéne meggondolni magunkat és vállalni a gyereket, de én azt gondolom, hogy szíve legmélyén talán nem is emiatt szülte meg a kisfiát. Az anyja hozzáállása sokkal inkább gyerekesebb. Ő állítólag már szült gyereket, tudhatná, hogy milyen az, tudhatná, hogy a gyereket nem lehet csak úgy megunni (ahogy ő fogalmazott) nem lehet csak úgy akárkinek lepasszolni. Nem hiszem, hogy a lány anyja szoptatta volna az unokáját legalábbis :D

Örülök neki, hogy valaki ír erről blogot, minden szégyent félretéve, mert valahol mindenki elítéli azt, ha egy tini terhes. Pedig ismerek olyan embert, aki 20 évesen messze érettebb egy gyerekvállaláshoz, mint az én 28 éves nővérem (tapasztalatból mondom, mindkettejüknek van gyereke és látom, amit látok :)). Tehát attól még hogy tini nem éretlen és komolytalan. Egy fiatal anyuka ennyi az egész.

2012. dec. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem első te egy undorító rosszindulatú emberi lény vagy,csak azért,mert fiatal nem kell úgy beszélni róla,mint egy utolsó kis k***áról.

Ez a lány nagyon érett,és jó anyuka,arról meg nem tehet,hogy ilyen tapló szülei vannak,és,hogy nem jött össze neki a kapcsolata és így alakult az élete.Nem a kor határozza meg ki milyen anya,attól,hogy valaki 30 éves nem esz sem felelősségteljesebb,okosabb vagy érettebb az anyaságra,mint egy 20 éves.Szerintem nagyon éretten és felelősségteljesen viselkedett,viselkedik emellett egy anyának igen jár a kikapcsolódás,nem csak 1 évben egyszer nagyon örülök,hogy nekem nem ilyen tapló szüleim vannak.Én 21 évesen szültem,és úgy gondolom a párommal együtt jó szülők vagyunk,külön élünk,van munkánk is,mégis ezen az oldalon meg öregasszonyok szóltak már meg minek gyereknek gyerek..

2012. dec. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kezecske, köszönöm a véleményeiteket
2012. dec. 28. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!