Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valakinek ilyen pelenkázó...

Van valakinek ilyen pelenkázó asztala? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

[link]


Mi a véleményetek erről a fajtáról? A baba keresztben fekszik előtted, előnye, hogy nem tud megrúgni, de én el sem tudom képzelni így a pelenkázást...


2012. dec. 29. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudnám elképzeli, hogy ilyenen pelenkázzak. :)

Én csak hátrányát látom, az meg hogy a jelenleg 9 hónapos vasgyúróm megrugdos alkalomadtán nem igazán kottyan meg, korábban meg még ennyire sem érdekelt :) (ez csak akkor lehet talán előny, ha útban van a kistesó :)))


De hát ízlések és pofonok...

Egyébként mi nagyon hamar el is felejtettük a pelenkázót, mert nagyon izgő-mozgó, így ágyon, padlón pelenkázó alátéten (van mosható és eldobhatónk is) pelenkázunk már kb fél éve. Szóval én már (így utólag) be sem ruháznék ilyenre, bár a tároló részek jó szolgálatot tesznek...

2012. dec. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
azért gondoltam erre, mert ha valamivel alacsonyabb, még fürdetőnek is használhatom, sajnos egy rendes állvány itt nagyon drága (külföld)
2012. dec. 29. 22:31
 3/13 anonim ***** válasza:
én sem tudnám elképzelni,h így pelenkázzak.Az elsőnél pelenkázó szekrényünk volt,keveset használtuk,mert nagyon izgett-mozgott,és "kinőtte".A másodiknál már csak pelenkázó lapot vettünka amit a kiságyra lehet tenni.De az elsőnél megszoktam,hogy ágyon,és a padlón cserélem a pelust,így szintén hamar áttértünk erre.Szóval én nem vennék ilyet.
2012. dec. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem a baba fekszik keresztben,hanem te állsz a szűk részénél a fal mellett. A pelenka és törlőkendő a baba fejénél van itt:-)
2012. dec. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Bocs, fogalmazás probléma :P

Akkor is, ez nekem nagyon szokatlan, viszont nem találok rendes pelenkázót... van egy sarok elemes pelenkázó

[link]

de ehhez nekem nincs elég helyem a szobában, mert akkor a kiságy nem férne el :s vagy pedig a kombi ágyak... de az összes boltban ilyen kapható, ami a kérdésben van

2012. dec. 29. 22:58
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy oldalról pelenkázol, az még hagyján... De gondolj bele, ezen lázat mérni, kúpot beadni...

Nem áll kézre semmi.

Ha te állsz a keskeny oldalra, a hosszúkás részen semmi sem védi a babát a legurulástól,pedig ez (is) lenne a lényeg. Téged akadályoz viszont az oldalperem.

A kosárkák aranyosak, de amint eléri a gyerkőc, úgy fogja leborogatni, ahogy annak a rendje. Nem tudod elzárni a nem babakézbe való, de fontos dolgokat (lázmérő, alkohol, olló, csipesz).

Első látásra szép, de messze nem praktikus.

2012. dec. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Erre is gondoltam... de tényleg nem lehet normális pelenkázót kapni... :s akarok egy felső polcot, amit ő nem ér el, így nem kell félnem, hogy olyan dologhoz nyúl, ami veszélyezteti...

A kombi kiságyak még egész jók, mert azon szemből tudnám pelenkázni, és később abból éjjeliszekrénnyé lehet alakítani. Csak nem sok helyem van :s

2012. dec. 29. 23:18
 8/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Nekünk is kombi ágyunk van, ami később heverővé és éjjeli szekrénnyé alakítható. A pelenkázó részét mint írtam hamar nem használtuk (10 hetes volt, amikor a keresztelője miatt vidékre utaztunk, ott muszáj volt ágyon eldobhatós alátéttel megoldani a dolgot, és rájöttem sokkal kényelmesebb. Azóta, hogy most meg már nem fekszik közben nyugton, el sem tudom képzelni hogy pelenkáznám be rajta)

Viszont fiókos, és azt nagyon szeretem. Szóval én inkább akkor ebben gondolkodnék...

2012. dec. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem Faktum makaó pelenkázóm van,felette egy hozzá illő polccal
2012. dec. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2012. dec. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!