Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák hol vesztek cipőt a...

Anyukák hol vesztek cipőt a gyerkekenek? És milyet? S milyen árkategóriában? Bolt, piac, Internet? Kínai vagy minőségi? Új vagy használt?

Figyelt kérdés
Olyan 4-5 éves korig kérdezem.

#cipő #gyemrek
2013. jan. 5. 09:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Általában a Deichmannban vesszük, nem a legolcsóbbat, de nem is Elefantent, közép árkategóriásat. Gondolkoztam, hogy tavaszi cipőnek a Decathlonban veszek nekik túracipőt, meglátjuk.

Benti, ovis szandál szupinált, mert kicsit bedől a sarkuk.

Használtat soha, mert az az előző tulajdonos lábára van kitaposva (még ha nem is agyonhasznált, biztos,hogy valamennyire deformálódott hordás közben).

Interneten sem veszek, mert szeretem rápróbálni a lábukra, hogy biztosan jó legyen.

2013. jan. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Általában a Deichmannban vagy a Decathlonban veszek cipőt. Nyári szandiért max. 3000-3500 Ft-ot, téli cipőért max. 7000 Ft-ot adok.

Megmondom őszintén cipőből és fehérneműből nem veszek használtat, minden másból igen.

2013. jan. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

Második, pacsi! :DD

(1. vagyok)

2013. jan. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
:-)))
2013. jan. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
én is újra szavazok, legjobban a dd step cipőket szeretem mert jó minőségűek és a méretezése is olyan hogy pl a hótaposót most 2 télen át sem nőtte ki a fiam. De gyakran csinálom azt, hogy bemegyünk a boltba próbálunk, és körülnézek neten, hol lehet legolcsóbban megvenni a cipőt. A nagyobbik fiam 7 éves , ő már kicsit divatozni is akar. Szoktam venni nekik a premier outletben márkás sportcipőt is, most épp 3 puma cipőt vettem darabját 5000 Ft-ért. ami miatt nem szeretem a túl olcsó vagy kínai cipőket, hogy soknak túl merev a talpa, nekem meg az a mániám, hogy ne legyen túl kemény a cipő talpa.
2013. jan. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kizárólag a boltban és csak minőségit.Nem nagyzolásból,de az egyetlen dolog aminek a minőségéből nem adok alább,a cipő,és nem csak a gyereknek,hanem magunknak is.Ruhákból meg a turisat részesítem előnyben,de vannak új darabok is.

Az árát a cipőnek nem igazán nézem,ha kényelmes,szép,és jó,akkor azt megvesszük.

2013. jan. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
dechmanban,vagy decatlon,de lidlben is találtam már jó kis bélelt csizmát a lányomnak ,elefanten nem tudom megvenni,igy középkategoriást veszek .
2013. jan. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mivel a gyereknek ortopéd cipőre-szandira van szüksége ezért nincs választás. Új, minőségi, szerintem magas árkategória.


Szamos és webáruházban, mert még postával együtt is olcsóbb, mint a helyi gyógyboltban. :) Nagyon kedvesen lemérik keresztben kasban, eddig még sosem volt gond a mérettel.

2013. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Cipőt csakis újat, boltban, nem piacon, nem kínaiban.

A kislányomnak a Salus cipő vált be, és Neki az ortopédus is az ajánlotta, így szandált, téli, őszi cipőt is ott veszek.

Cipőből, fehérneműből nem veszek használtat, csak újat. Másból igen.

2013. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Deichmannban veszek minden cipőt,általában Bobby shoes márkájút,eddig bevált(17hónapos a lányom).Ezek 3-4ezer forintba kerülnek.

Használtan nem vennék cipőt.

2013. jan. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!