Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha novemberbe kiadta a nőgyógy...

Barbara2012 kérdése:

Ha novemberbe kiadta a nőgyógyász a táppénzes papírt, akkor köteles vagyok onnantól táppénzre menni? Mert most szeretnék januárba elmenni.

Figyelt kérdés

2013. jan. 7. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor

Most el kell menned új táppánzes papírért, mert az ott novemberben a kiállítást 2 hétre szól. Általában 2 hetente adnk újat.

2013. jan. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de az baj hogy nem adtam le a másikat?
2013. jan. 7. 11:17
 3/7 A kérdező kommentje:
November óta nem kértem másikat,akkor amit most kérek azt rögtön le kell adnom, és 2 hetente újat kérnem. És akkor innentől hivatalosan táppénzen leszek? Mert eddig kaptam fizut. És akkor januártól pedig a fizetésem 60% át kapom majd?
2013. jan. 7. 11:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Az orvos kiírt táppénzre, de te dolgozol? Ezt nevezik táppénz csalásnak, nem? Ez büntetendő. Vagy csak akkor, hac leadod a munkahelyen?
2013. jan. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem adtad le a táppénzes papírt, hanem solgoztál, akkor az semmis! Most elmész az orvoshoz, ki ír betegre, majd 2 hetente vissza mész hozzá, akkor mindig ad beteg papírt, éa mit leadsz az oepnél.

50 vagy 60% a táppénz, attól függ mennyit dolgoztál megszakítás nélkül előtte.

2013. jan. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem adtam le. Az újat amit holnap fogok kérni, azt fogom leadni. Igy jó?
2013. jan. 7. 11:46
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 3 évem van bedolgozva.
2013. jan. 7. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!