Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekkes bérlet szeretnék...

Kisgyerekkes bérlet szeretnék venni. Jó e hozzá a régi bkv-s igazolványom (felnőtt) vagy kell e hozzá valamilyen más irat?

Figyelt kérdés

2013. jan. 11. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Kell hozzá még egy igazolás a MÁK-tól.
2013. jan. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
MÁK-tól igazolás kimondottan erre, fénykép és új bérletigazolvány
2013. jan. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem kell hozzá januártól

[link]


de kell a gyerekről igazolás, elvileg csak úgy vehetsz, vagy ellenőrzéskor kell bemutatni, ezt nem tudom, mert nekem még nem aktuális


[link]


itt találtam, de még nem javították és írják, hogy kell bérletigazolvány is, de az előző cikk pont ezt cáfolja...

2013. jan. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont. Ráadásul, hiába ad a MÁK 1 éves igazolást, a BKV csak 6 hónapra állítja ki a bérlet érvényességét, utána újabb-frissebb MÁK-os igazolás kell. December végén csináltattam, akkor mondták.
2013. jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én októberben csináltattam és kiállították jövő év szeptember végéig érvényes. Tök vicc ez a BKV.
2013. jan. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én két napja csináltattam, kellett a Mákos papír a tgyásról, és egy fénykép, mert bérletigazolványt is csinálnak.hat hónap után hosszabbítani kell.
2013. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Jégtánc ***** válasza:
Nekem is a GYED teljes idejére szól.Ahogy előttem is írták kell az igazolás a támogatásról és új bérletigazolványt kell csináltatni.250FT +a fénykép.Azt hiszem még mindig ennyibe kerül.Magát a bérletet nem vitték fel,ugyanúgy 3850FT egy hónapra
2013. jan. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és honnan kérhetek hozzá igazolást? milyen formanyomtatványt kell kitöltenem,? és ezt hol találom?
2013. jan. 14. 14:32
 9/9 Jégtánc ***** válasza:
Én csak betelefonáltam az OEP-hez,mondtam mihez kell,és küldték Postán.Nem kell semmit sem kitölteni.Vagy a MÁK-hoz.
2013. jan. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!