Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Korcsolyázni hogyan, milyen...

Korcsolyázni hogyan, milyen lépésekben kell megtanítani a gyerekeket? 4 éves lánykámnak majdnem kedvét szegte az oktató, csak velem hajlandó tanulni (én nem tudok, csak cipővel megyek a jégre )

Figyelt kérdés
Szeretném, ha sikerélménye lenne, de gőzöm nincs , miket kell megtanítani neki. Egyenlőre állni tanul, meg egy segédpingvin-nel csúszni, úgy hogy tolom.
2013. jan. 13. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:

ha te nem tudsz, hogyan fogod megtanítani? saját magamból kiindulva, én pl. nem tudok ürü combot flambírozni, meg rúdugrani, így nem is tudnám senkinek megtanítani. ezek tudom, hülye példák, de biztosan érted. úszni viszont verseny szerűen úsztam,emlékszem engem hogyan tanítottak, álmból felkeltve eldarálom a mozdulatsort, tudom mitől hatékonyabb egy-egy tempó... sok kisgyereket sikerült így megtanítani. persze mem kell ehhez verseny múlt. tornáztam is hobbi szintem, így ugyan ezen elvvel bárkit megtaníthatnék egy rundelre, kézenátfordulásra, vagy bükfencre a Gerendán.

mindenféle bántás nélkül, sztem nem tudod megtanítani, ha te magad nem tudsz. viszont ráérezhet teljesen magától, pláne ha ügyes és érdekli. pl. anyum levitt a térre gyerekkoromban megtanítani bicajozni. de hosszabb trécselésbe bonyolódott a szomszéddal. mire félőcsúdott mint a bolond, úgy tekertem kétkeréken!

a kedved természetesen nem szeretném elvenni, próbálkozzatok, a lurkókat fogékonyak mindenre! sok sikert!

2013. jan. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi tegnap voltunk 4 éves lányommal először (ő is én is) A második körben már úgy is haladt előre hog nem kapaszkodott, és én sem fogtam. Mondjuk nekem is elég jól ment ahhoz képest hogy életemben először voltam. Szerintem ha van érzéke hozzá, előbb utóbb menni fog magától is, ha meg nincs, nem kell eröltetni, mert csak megútálja.
2013. jan. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is attól függ, hogy mennyire van érzéke hozzá. MI is idén voltunk először korizni a 6 éves lányommal (nekem is az első volt) az első pár körben fogtuk egymás kezét, utána ment magától. Esni is én estem hamarabb. :)) Második alkalommal elvittem a 2 éves fiamat is, és igaz, hogy először rengeteget esett, de ez nem zavarta, csak nevetett rajta és nem engedte, hogy fogjam a kezét. Csúszni még nem tud a jégen, de nagyon ügyesen totyog rajta, nagyon jó az egyensúlyérzéke, már egyre kevesebbszer esik el.
2013. jan. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!