Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a VIII. Kerületi Gyámügy...

Zebra2013 kérdése:

Mi a VIII. Kerületi Gyámügy hivatal telefonszáma illetve levelezésicíme?

Figyelt kérdés

Bejelentést szeretnék tenni 3 gyermek védelmében,de tekintettel a szülők agresszivitásukra,szeretném megőrizni anonimitásomat.

Próbáltam már a Baross utcai Józsefvárosi Önkormányzat telefonszámán elérni őket a 061-269-2100-as számon,de ott azt mondták,hogy náluk nincs gyámügyi intézkedés,elkell mennem a Práter u 22-be személyesen,ennél többet nem tud róluk...Neten is utána néztem,de nem találtam semmit,személyesen meg nem szeretnék megjelenni...Légyszi segítsetek



2013. jan. 15. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van e-mail cím és másik szám is.

2013. jan. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Zala megyei vagyok de net sokra képes tessék remélem segíteni fog! [link]
2013. jan. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Itt nem találom a kérdésemre a telefonszámot,de azért köszi
2013. jan. 15. 14:17
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt az oldalt én is néztem innen hívtam fel a tel.számot,a 459-2100,(egyúttal javítom is a kérdésemben szereplő telefon számot)de nem kaptam semmi konkrét információt a címen kívül.Ha nem kapok telefonos választ valakitől,akkor igen maradok az email-nél,de az utóbbi az kockázatosabb számomra,mert ha a szülőknek megmutatják a levelet,rájöhetnek h én vagyok....

2013. jan. 15. 14:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Írj úgy, hogy ne legyél felismerhető, a család által lenyomozható! Ne változzon a viselkedésed velük szemben, ne mondd senkinek, hogy mit tervezel, tartsd titokban! A nevedet, címedet ne add ki semmiképpen, senkinek!!!
2013. jan. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mivel email-en küldöm,ha küldöm,gépi nyomtatott betűvel lesz írva, a fogalmazás,olyan amilyennek kell lennie, pontos,hibátlan,és hivatalos...Ha ezt megmutatják a szülőknek akik elég primitívek a rokonságukkal együtt,így egyből tudni fogják hogy "én" írtam a levelet. Na ez a problémám a levél írással...
2013. jan. 15. 15:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor írd bele a levélbe, vagy mondd el telefonon is, hogy mit szeretnél bejelenteni, és hogy a szülők agresszivitása miatt szeretnéd megőrizni a névtelenségedet.
2013. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hozz létre egy új e-mail címet más névvel, és arról írj.
2013. jan. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!