Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Veszprémben, tudnátok nekem,...

Veszprémben, tudnátok nekem, megbízható, rendes, precíz nőgyógyász ajánlani?

Figyelt kérdés
Pár napja költöztünk Veszprémbe, még minden nagyon idegen, nem ismerek semmit és senkit itt. 33 éves múltam és sajnos valószínű, hogy csak orvosi segítséggel lehet babánk, találnom kellene minél hamarabb egy jó nőgyógyászt. Megköszönném a segítségeteket és azt, ha a tapasztalataitokat megosztanátok velem! Írjatok Veszprémiek, minél többen légyszi!!! :) SOS !

2013. jan. 16. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
szia.Akkor neked mindenképpen dr.Csongrády Attilát ajánlanám.Veszprémben van magánrendelése,de ő (is)van a tapolcai reprodukciós Intézetben is,tehát ha olyan problémád van,rögtön jó helyen jársz.Én nem vagyok veszprémi,de mivel Tapolcáról ismertem,ezért jártam nála.Amúgy több nőgyógyászt Veszprémben sajna nem ismerek.Minden jót!
2013. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet, mindenképpen utána nézek.:)
2013. jan. 16. 16:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Dr. Bagarus Sándor. Szintén van magánrendelése is és szuper mind orvosilag, mind emberileg!


Veszélyeztetett terhes voltam, rengeteg problémával és végig mellettem volt, "vigyázott" rám. Az összes kismamája imádja :)

2013. jan. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2#-es válaszoló, Neked is köszönöm az infót. :)
2013. jan. 17. 08:32
 5/8 A kérdező kommentje:
Veszprémiek, vagy környékben élők, ha tudtok segítsetek!!! :)
2013. jan. 19. 10:10
 6/8 anonim ***** válasza:
szia.Én az első válaszoló vagyok.Mint írtam,én többet nem ismerek csak azt az egyet(pedig elég közel lakok Veszprémhez),de ha több kell,rengeteget találsz a neten.Ajkán ismerek egy nagyon jót,ez Veszprémtől 35 km-re van.Milyet szeretnél?
2013. jan. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Olyat aki végre megmondja a frankót, nem csak felületesen kezel, hanem tényleg átnéz minden lehetséges dolgot, ami miatt nem sikerül teherbe esnem!

Köszi a segítségedet! :)

2013. jan. 19. 17:10
 8/8 anonim ***** válasza:

Dr. Szabadka Ödön nekem ő vált be, meg híve a homeopátiának is, sokan dicsérik, csak 2x volt hozzá szerencsém.

Dr. Bagarus Sándornál is voltam csak már jó régen.


Jó párnál voltam már néhány lekezelő, meg flegma.

Bár jobb volt mikor 1 orvoshoz járhattam sztk-ba, nem ahhoz, aki épp van a kórházban, mivel magán nekem drága..


Esetleg, ha még kérdésed van, írj nyugodtan privit.

2013. jan. 24. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!