Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Kamilla,...

Mit gondoltok a Kamilla, Bibi, Gigi, Árvácska, Ildikó, Jozefina, Izabella, Renáta és Regina névről?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 17:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%

Na, látszik sokan nem olvasták, köztük 4-es sem Móricz regényét...


Az Ildikó mióta kisebbségi név?

2013. jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
64%
kamilla,ildiko,regina,tetszik. Gigi becenév,hugom beceneve is ez ,többi név számomra semleges.
2013. jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
19%
Regina nagyon tetszik nekem, nem minden napi. Nehany masik sem az, de nagyon szornyu. Bibi. Gigi. Ne haragudj mi ez? Az Ildikot utalom mondjuk talan csak azert mert volt egy tehen baratnom aki atvert Ildikonak hivtak. Jozefina HAHAHA Arvacska mi van? Izabella is oke de minden masodik gyereket akit megszolit anyja valahol Izaballanak hivjak! Mit szoltok az Olivia nevhez peldaul? Abbol nincs sok es kulonleges is.
2013. jan. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
56%
Bibi,Gigi,Árávcska,Jozefina nem tetszik,de a többi megszokott név,nem is értem miért lenne kisebbségi,vagy ilyen alapon akkor én is kisebbségi vagyok a Dóra névvel,mert már hallottam egy kisebbségi lányt ezzel a névvel.Jó,értem én,hogy ott gyakoribbak a kirívó nevek,de miért kell ezzel a "kisebbségi-nem kisebbségi" dologgal állandóan dobálózni?A Kamilla, Ildikó,Regina,Izabella,Renáta Magyarországon köztudatba ivódott nevek,használatosak,és szerintem nem is olyan ritkák.Nekem egyébként ezek közül a Renáta tetszik a legjobban,főleg a becézése,Reni:)
2013. jan. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
47%
Az Izabella nagyon teszik, Izának becézve is. A többi nem teszik.
2013. jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
47%
Renáta átlagos de szép, Jozefináról nemtudom eldönteni , hogy tetszik -e. Ami a legszebb a Regina és az Izabella
2013. jan. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
47%
négyes, miért ne lehetne Árvácska? van Virág, meg Rózsa, meg Ibolya, sőt, az Erika is egye virág neve eredetileg, meg a Hanga is (ugyanazé). mondjuk, nekem se tetszik a fentiek közül Kamilla, Renáta, Regina tetszik.
2013. febr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
0%
Kamilla szép név, de nekem a virágnevek alapvetően nem túl szimpik. Milyen név az hogy Bibi??? max. becenévnek, de az a fura h az 1 éves unokahúgom mondja azt hogy bibi, amikor sebes a lába. Gigi a becenevem bár igazából nem tudom honnan jött, mert Ágota vagyok, mindegy. A Gigi csak becenévnek. Árvácska? Fura. Ildikónak hívják az édesanyámat, szerintem szép név. Jozefina, cigányos. Izabella, nagymamás, akkor legalább Bella legyen a beceneve. Renáta csak azért nem szimpi, mert van egy hülye Renáta nevű ismerősöm, de am szép név. Regina lesz a leendő lányom neve, azért is tetszik, mert az a jelentése, hogy királynő. Nekem a Regina tetszik a legjobban.
2013. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Emili ^^ ***** válasza:
Bibi? A kis boszorkány jut róla eszembe. Bíborka becenevének jó a Bibi, de magában... Izabella és Regina ami tetszik.
2016. jan. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Emili ^^ ***** válasza:

Kifejtem a véleményemet:

Kamilla: Nekem szimplán nem tetszik, de elfogadható

Bibi: Egyszerűen úgy ahogy van, ez becenévként aranyos csak

Gigi: Ez is mint a Bibi. A Bibi mint Bíborka beceneve, Gigi mint Georgina beceneve

Árvácska: Cuki virág, de névként kisebbségnél tudom csak elképzelni

Ildikó: Egész jó, ahogy ízlelgetem, nem olyan kacifántos

Jozefina: Nekem úgyszint kisebbségi név

Izabella: Szép név, cuki

Renáta: Elmegy

Regina: A legszebb mind közül!

2016. jan. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!