Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » ABC Design Cobra vagy ABC...

Gbarkovicsk kérdése:

ABC Design Cobra vagy ABC Design 3 tech? Nem tudom eldönteni melyik babakocsi a jobb? Nem az árkülönbség a lényeg, hanem hogy melyik tud többet vagy melyik strapabirobb meg ilyenek!?

Figyelt kérdés

2013. febr. 3. 08:18
 1/2 anonim ***** válasza:

nem ismerem öket. Az elsö mindenképpen stabilabbank tünik, de az sem lesz igazán stabil, nehéz lesz útpatkán feltolni.


nézd meg a súylukat. (arra vigyáz hogy sokszor csak a váz súlyt írják ki és arra még jön az ülés)

És mindenképpen próbáld ki öket. Mindkettövel 2-3 fokos lépcsöt is nagyon nehéz lesz megtenni, buszra vagy ilyen helyekre is nehéz felhúni, mert elöl csak 1 kerekük van (a két kicsi is egyben van így csak egynek fog érvényesülni) és ha hátra fele felakarod húzni, pl 2 lépcsöfokon akkor elfog dölni, ha még van benee egy 10 kilós gyerek akkor nem fogod tudni megtartani.

2013. febr. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a Cobra szimpatikusabb, én azt venném. Ha mi most állnánk vásárlás előtt, biztosan azt vennénk. Egyébként nagyon jók az ABC D-ok, nekünk is az van, úgyhogy

bármelyiket választod, jót veszel.

De amiért én a Cobrát venném, apróságok, mert hát túl sok különbség nincs is köztük, nagyrészt csak a design...

A Cobrának sokkal nagyobb a bevásárló kosara, ez szerintem hagy előny, könnyebb is 3 kg-mal, 10 kg még elég könnyen mozgatható, (úgy értem emelhető, mert nagyon jó fordulékonyak ezekű) de onnan minden plusz számít ha már a gyerkőc is nagyobb...

Engem zavarna ez a dupla tolókar, nem sok értelmét látom. A cobrán is állítható a magasság, és szerintem kényelmesebb is az egyben...de ez ízlés kérdése.

Viszont a 3Tech kisebb, nem tudom hogy számít-e, kocsiba mindkettő kényelmesen beférne-e...

De nem tudom láttad-e már közelről mindkettőt, mert a személyes benyomás nagyon sokat számít, meg kell tologatni őket, és lehet, hogy nem is lesz onnantól kérdés, hogy melyik...

De szerintem mindkettő pont ugyanolyan starpabíró. Nekünk sport kocsink van, a Primo, de még ez is olyan, mint a beton, úgyhogy emiatt ne aggódj...

2013. febr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!