Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kaposvári klinikán (Guba...

Kaposvári klinikán (Guba S-u-i lévő) MR vizsgálatról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ma kaptam időt MR-re. Délután ötre kell odaérnem. Mennyire tudják tartani az időpont pontosságát? Mekkora esetleges csúszásra számíthatok? És az eredményt mennyi idő múlva kapom meg kb?

16 hónapos kislányomat is magammal kell vinnem és Pécsről megyünk ezért lenne fontos, hogy hogy készüljek. És ha tudja még valaki hogy adnak e kontraszt anyagot vagy meg kell e inni valamilyen folyadékot? Amúgy kismedencei MR-em lesz.


2009. szept. 3. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Jó tapasztalatom nincs! A 10 éves fiamnak 14-ra volt időpontja. Miután jelentkeztünk mondták, akár haza is mehetünk (Kaposváriak vagyunk), mert csúsztak. 17-re mentünk vissza, 19-kor kicsaptam a hisztit, hogy én 30 hetes terhes vagyok, a fiam pedig hulla fáradt, ideges, lassan este 8 óra van! Na akkor kb. 10 perc múlva behívtak.

A kontrasztanyagot ott döntik el, hogy szükséges-e a felvételek után. Ha nem jól látják, akkor adnak csak.

Remélem Ti nem így jártok! Sok szerencsét és jó egészséget!

2009. szept. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, az eredmény is csúszott kb. 1,5 hetet.
2009. szept. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Húú nagyon szépen köszönöm. Az eredményt ezek szerint meg sem kapom azonnal. Talá kipostázzák? Hát én biztos, hogy üvölteni fogok ha ennyit váratnak majd mert ugye az én 16 hós lányom nem fog tudni ennyit várakozni. Plusz még mire hazaérünk az is legalább másfél óra. Viszont akkor viszek kaját meg mindent ami kellhet neki. Hálásan köszönöm a válaszod és a jókívánságokat. Nektek is jó egészséget és sok boldogságot kívánok.
2009. szept. 4. 07:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Remélem, hogy egyszeri eset volt a miénk,s ma nem csúsznak ennyit! Szörnyű volt a várakozás!

Az eredményt a küldő orvosnak küldték vissza.

Minden jót Nektek!

2009. szept. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy újra visszaírtál. A dokim aki küldött azt mondta ha megvan az eredmény hívjam. Én a Szigetvári kórházban voltam és onnan küldenek Kaposvárra. Van a két kórház között valami keretmegállapodás, kvóta vagy mi a fene és én így mehetek Kaposvárra. Amúgy majd október 2-án megyek. Még csak az időpontom van meg. Köszönöm mégegyszer.
2009. szept. 4. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!