Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit kérjek érte? (Quinny...

Mennyit kérjek érte? (Quinny babakocsi tartozékok)

Figyelt kérdés
Szeretném eladni a Quinny Buzz babakocsim tartozékait. Mózes (almazöld), hozzá szúnyoháló, MaxiCosi hordi (kék-fekete), mindkettőhöz esővédő, Buzz pelenkatáska. Ennyi maradt a kocsiból. Mennyit lehet értük kérni szerintetek? Használtak,2 gyereket kiszolgáltak, de kb. 2x 6-7 hónapot csak, viszont sokat utaztunk, kocsiztunk, ezért a használat látszik rajtuk. Még min. 2 gyereket kiszolgálnak. Van elképzelésem, de nem tudom, mennyire reális.
2013. febr. 6. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Na hát ha segít én leírom mennyiért venném meg :)) Mert épp almazöld mózest keresek:))) szóval a hordit max.15 ért a mózest max.20 ért. Buzz pelenkatáska meg szúnyogháló az engem nem izgat fel megmondom őszintén, nincs szükségem rájuk.
2013. febr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor lehet külön-külön kellene hirdetnem? Gondoltam, aki buzz kocsit szeretne kompletten, annak ehhez csak egy vázra meg sportülésre van szüksége, azt meg elég jó áron adják. Az egész szettet szokták elég "elmebeteg" áron adni.
2013. febr. 6. 16:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem is van sportülésem vázzal. Más színűt szerettem volna hozzá mózesből meg hordiból is úgyhogy ezért keresem. De egyébként úgy is csinálhatnád hogy meghirdeted külön a mózest külön a hordit (tartozékokkal) és utalsz rá a leírásban hogy van hozzá a másik dolgod is.
2013. febr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szettek olyan 70 körül szoktak lenni és azért is írtam hogy 20 (max 25 ) a mózes nem tudom mennyire használt ugye az is kérdés, meg mondjuk 15 a hordi és akkor a sportülést vázzal olyan 40 ért már lehet kapni.
2013. febr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bocs nem 70 et, 80at akartam írni...
2013. febr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!